E.ON Junior Cup 2011 dostává reálnou podobu

 

Ačkoliv ještě panuje zima a fotbalisté, včetně těch nejmenších, tráví většinu času v halách a tělocvičnách, příští ročník E.ON Junior Cupu dostává už reálné obrysy. 

   Posedmé se rozběhne kolotoč turnajů desetiletých fotbalistů, které patří mezi ty nejlepší fotbalové série v České republice. Plán turnajů v těchto dnech ještě nemůže mít definitivní podobu, protože jarní termínová listina klubů, které na svých stadionech jednotlivé turnaje E.ON Junior Cupu hostí, teprve vzniká. I tak už se na některé novinky můžeme zeptat Marka Pagače z oddělení Marketingové komunikace energetické společnosti E.ON. 

     “Nový ročník E.ON Junior Cupu by měl být opět lepší, než ten předchozí. Této tradice se chceme držet. Je velmi pravděpodobné, že co do počtu zúčastněných týmů bude rok 2011 rekordní. Zájem o turnaj roste. Mění se částečně organizace turnajů. Obsazení jednotlivých základních kol už nebude starostí regionálních garantů. Jsou to změny, které přímo souvisí se spuštěním platformy E.ON Rodinný fotbálek. V rámci internetové stránky této platformy se kluby hlásí k účasti samy, i když je také upozorňujeme emailem na tyto změny. Právě díky stránce www.eonrodinnyfotbalek.cz a vlastně celé této platformě už se v současné době přihlásilo mnoho nových zájemců o E.ON Junior Cup a spolu s těmi tradičními vytváří na nás, jako na generálního partnera projektu, velice příjemný tlak. Zájem klubů nás neobyčejně těší”, říká Marek Pagač.

Jinak ale i na příští rok energetická společnost E.ON chystá na jednotlivé zastávky  bohatý doprovodný program, dárky pro každého hráče, hodnotné ceny pro nejlepší a i několik novinek, které ale zatím nebudeme prozrazovat.

       Co je v této fázi důležité pro zájemce o účast? Napište na email info@eonrodinnyfotbalek.cz jméno klubu, jméno, telefon a email trenéra a okres, ze kterého jste. A nezapomeňte, že příští ročník E.ON Junior Cupu je vypsán pro fotbalisty narozené 1. 1. 2001 a mladší.Sdílet