E.ON Junior Cup v Gilchingu se blíží

E.ON Junior Cup v Gilchingu se blíží

Velké finále E.ON Junior Cupu v bavorském Gilchingu je za dveřmi. Za Českou republiku v něm budou bojovat finalisté letošního ročníku. Vítěz 1. FC Brno i poražený finalista Bohemians 1905.

      Sobota  a neděle 20. a 21. listopadu bude ve znamení boje 18 mužstev o vítězství v 16. ročníku tohoto turnaje. V rámci prodlouženého víkendu, který připravila energetická společnost E.ON pro oba finalisty české série E.ON Junior Cupu i doprovodný program, jehož součástí bude, mimo jiné, návštěva mnichovské Allianz arény. Ale důležitější je pochopitelně fotbalová stránka celé věci, a ta přinese konfrontaci se špičkovými týmy z Evropy. Čeští zástupci se utkají s mužstvy: 1. FC Kaiserslautern, FC Bayern München, TSV 1860 München, TSV Bayer 04 Leverkusen, Red Bull Salzburg, Lask Linz, 1. FC Nürnberg, FC Basel, FC Metz, Eintracht Frankfurt, Feyenoord Rotterdam, VfB Stuttgart, FV Ravensburg, SC Unterpfaffenhofen-Germering,  TSV Gilching-Argelsried 1 a 2. 

       Průběh celého turnaje v Gilchingu budete mít možnost sledovat v on-line přenosu na našich stránkách a to nejen v textové, ale i obrazové podobě a na dálku tak fandit českým zástupcům v tomto prestižním klání.Sdílet