E.ON Fotbalová rodina

E.ON Fotbalová rodina

Máte rádi fotbal? Jste aktivní? Staňte se fotbalovou rodinou. V této části E.ON Rodinného fotbálku nejde o fotbalové umění. Pokud kterýkoli ze zadaných úkolů bude členy rodiny nutit k předvádění fotbalových dovedností, tak to nikdy nebude o tom, kdo víc, kdo rychleji, kdo nejlépe. Vždy sice půjde o aktivitu spojenou s fotbalem, ale takovou, kterou každý zvládne hravě.

Jaká jsou pravidla?

Základem všeho je opět registrace rodiny. Výhodou je, pokud je registrovaná rodina zákazníkem společnosti E.ON. Registrace je společná pro sekce E.ON Fotbalová rodina a E.ON Rodinné turnaje. Soutěž je založena na plnění úkolů zadávaných na této stránce. Plněním těchto úkolů zvyšuje rodina svou šanci stát se E.ON Fotbalovou rodinou a zároveň získává kredity - tedy vnitřní měnu tohoto systému, za které může následně nakupovat vybavení ve Fan shopu. Stránky obsahují celou řadu úkolů, zadání, testů a dalších možností, jak obohatit rodinné konto. Úkoly jsou rozděleny na měsíční a týdenní, hodnoceny jsou v závislosti na náročnosti. V budoucnu se navíc objeví i další možnosti, jak nasbírat kredity na svůj účet. Veškeré informace, soutěže a jejich pravidla naleznete v sekci pravidla. E.ON Fotbalovou rodinu, tedy tu vítěznou, a spolu s ní další oceněné rodiny budeme znát v pondělí 28. února 2011, kde ve 12:00 budou zveřejněny výsledky. Rodiny, které se nedostanou na nejvyšší příčky v závěrečném hodnocení, nemusí být smutné, protože každé rodině zůstávají kredity na jejím účtu, převádí se do dalšího období a mohou být využity k nákupu ve Fan shopu.

A o co se hraje?

Hlavní cenu obdrží vítězná E.ON Fotbalová rodina. Ta se vypraví kompletně na kvalifikační duel Španělsko : Česká republika v březnu 2011. Bude vybavena VIP pasy, to znamená ta nejlepší místa a VIP servis v rámci tohoto utkání, pochopitelně uhrazené cestovní náhrady. Další ceny jsou také zajímavé. Rodinný výlet za tváří E.ON Rodinného fotbálku Petrem Čechem do Londýna na zápas jeho Chelsea, hrací konzole Playstation, víkendový pobyt pro celou rodinu na horské chatě na Kleti, fotbalové vybavení a jiné ceny. Roli v tomto systému hraje to, zda je rodina zákazníkem energetické společnosti E.ON (resp. E.ON Energie, a.s.). To lze při registraci celkem snadno prokázat. Sady cen jsou připravené zvlášť pro rodiny zákazníků a nezákazníků. I zde totiž platí, že „Být zákazníkem energetické společnosti E.ON se vyplatí“.Sdílet