Základní ustanovení

Pořadatelem soutěže E.ON VIP fotbalová rodina je společnost E.ON Česká republika, s.r.o., se sídlem F.A.Gerstnera 2151/6, 37049 České Budějovice, IČ 25733591, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 15066 (dále jen „Pořadatel“).

Účastníkem soutěže se může stát každá osoba, která splní ustanovení všeobecných soutěžních podmínek platformy E.ON Rodinný fotbálek.

Pořadatel soutěže E.ON VIP fotbalová rodina si vyhrazuje právo rozlišovat účastníky soutěže na zákazníky energetické společnosti E.ON a nezákazníky energetické společnosti E.ON. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo ověřit si pro tuto podmínku účastníkem sdělené údaje ve své databázi.

Soutěž začíná 1. 9. 2010 a trvá minimálně do 28. 2. 2011.

Názvosloví použité v soutěži:

Pořadatel: společnost E.ON Česká republika, s.r.o.

Účastník: je rodina registrovaná v souladu s všeobecnými podmínkami platformy E.ON Rodinný fotbálek

Účastník zákazník: je rodina, která je odběratelem produktů od energetické společnosti E.ON a prokáže to na požádání například sdělením čísla odběrného místa, kopií dokladu prokazující zákaznický vztah nebo čestnám prohlášením.

Účastník nezákazník: je kterákoliv rodina, která se registruje a není zákazníkem energetické společnosti E.ON nebo nesplní na vyžádání podmínku tento vztah prokázat.

Soutěžní kolo: je jedna jednotlová aktivita soutěže, která je definována přesným názvem, datem a hodinou začátku a koknce soutěžního kola, popisem soutěžního úkolu a popisem získaných cen.

Kredit: Je je formou odměny za splnění soutěžního úkolu. O počtu a přidělení kreditů na účet jednotlivého účastníka soutěže rozhoduje pořadatel soutěže.

Časová bonifikace: je zohlednění rychlosti splnění úkolu. Může mít různou podobu, například: První sto, kteří zašlou odpověď, buďte na stránce co nejblíže danému času a pod.

Porota soutěže: je porota sestavená pořadatelem soutěže za účelem hodnocení stanoveného soutěžního kola, nebo několika kol současně.

E.ON Eshop: je internetový obchod platformy E.ON Rodinný fotbálek, kde je možno nakupovat v souladu s pravidly eshopu. Přístup a možnost nákupu v E.ON eshopu mají pouze účastníci soutěže.

Blokace: je zablokování dané ceny v soutěži pro účastníka soutěže, který cenu získal. Blokace je na 24 měsíců, její doba může být pořadatelem soutěže změněna.

Pravidla soutěže E.ON VIP fotbalová rodina:

Soutěž se skládá z jednotlivých soutěžních kol. Soutěžní kola vyhlašuje pořadatel soutěže a jejich přesné znění je publikováno po celou dobu konání soutěže na stránce www.eonrodinnyfotbalek.cz. U každého soutěžního kola je zveřejěn i seznam možných výher jak okamžitých, tak ve formě kreditů.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje omezit množství jednotlivých výher maximálním možným počtem a stejně tak časové plnění doručení výhry podle aktuálních možností pořadatele.

Principem soutěže je plnit jednotlivé soutěžní úkoly podle zadání. Jednotlivé úkoly mohou být zohledněny časovou bonifikací - tedy brzké splnění úkolu může účastníkům soutěže přinést zvýhodnění v cenovém ohodnocení. Úkoly moho být plněny i zpětně, tedy pokud se účastník registruje po začátku soutěže, má možnost splnit i předchozí úkoly, ovšem bez možnosti časové bonifikace.

Cílem soutěže je majít E.ON VIP fotbalovou rodinu. To je účastník soutěže, který v kombinaci soutěžních úkolů a hodnocení kvality splnění úkolů, které provede porota soutěže, získá nejvíce kreditů.

Porota soutěže je tříčlenná a je jmenována pořadatelem soutěže. Porota bude jmenována 1. 2. 2011 a závěrečné vyhodnocení soutěže provede 24. a 25. 2. 2011 za přítomnosti státního notáře a zápis z jednání poroty bude zveřejněn spolu se závěrečným hodnocením   soutěže v pondělí 28. února 2011ve 12:00 na internetové stránce www.eonrodinnyfotbalek.cz

Seznam cen v soutěži E.ON Fotbalová rodina:

pro zákazníka energetické společnosti E.ON

 1. Rodinný VIP pas na kvalifikační utkání Španělsko - Česká republika (pro 4 osoby)    25.3.2011, včetně cesty a pobytu, věnuje společnost Puma, partner E.ON Rodinného fotbálku.
 2. Rodinný VIP pas na vybrané utkání Premier League zápas Chelsea (pro 4 osoby), včetně cesty a pobytu. Půjde o některé z dubnových utkání.
 3. Rodinný víkend na horské chatě Kleť (pro 4 osoby), plná penze, od pátečního večera do nedělního večera, ve vybraném termínu. 
 4. Rodinná fotbalová sada: Taška na kolečkách, 4 dresy dle velikostí, míč. Vše značka Puma.
 5. Rodinná fotbalová sada: Taška velká, 4 dresy dle velikostí, míč. Vše značka Puma.
 6. Taška na kolečkách Puma.
 7. Apple iPod Shuffle.
 8. Taška velká Puma.
 9. Rodinná sada dresů Puma dle velikosti.
 10. Fotbalový míč Puma.

pro nezákazníka energetické společnosti E.ON

 1. Herní konzole PlayStation 3
 2. Rodinný víkend na horské chatě Kleť (pro 4 osoby), plná penze, od pátečního večera do nedělního večera, ve vybraném termínu.
 3. Rodinná fotbalová sada: Taška na kolečkách, 4 dresy dle velikostí, míč. Vše značka Puma.
 4. Rodinná fotbalová sada: Taška velká, 4 dresy dle velikostí, míč. Vše značka Puma.
 5. Taška na kolečkách Puma.
 6. Apple iPod Shuffle.
 7. Taška velká Puma.
 8. Rodinná sada dresů Puma dle velikosti.
 9. Fotbalový míč Puma.
 10. Rodinná sada triček E.ON Rodinný fotbálek, 4 trička dle velikosti.

 

Zásady získávání cen:

Každý účastník soutěže může danou cenu získat pouze jednou. To znamená, že v případě získání ceny daným účastníkem je na položku nasazena blokace. V zadání jednotlivých soutěžních kol budou vždy stanoveny přesné počty cen a to v kombinaci se získanými kredity. Pokud je pro účastníka platná blokace na cenu v jednotlivém kole, získává pouze kredity, které může uplatnit v E.ON eshopu pro získání další položky.

 


Sdílet