Doprovodný program

Muzikál ze střední

Muzikál na středníNení momentálně na světě nic jiného, co by nemilovali všichni od 5-ti do 18-ti. Pódiová Show Muzikál ze střední/ High School Musical. Zpěv, tanec, láska, basketbal - to vše v jedné pódiové show. Zpívají: Lucie Černíková, Tomáš Löbl, Magda Kvapilová, David Bouša, Tereza Bufková a Job.

Muzikál na střední

 

Pomáda

Největší hity české verze nejslavnějšího amerického muzikálu všech dob / Pomáda, Letní láska, Náš auťák, Šejkuj …, Jsme parta správná, Sandy a další. Zpívají hvězdy původního pražského nastudování, které mělo jen v Praze více než 400 repríz.
Zpívají a tančí: Jan Urban (Vlasy, Noc na Karlštejně, Pomáda, West Side Story…), Šárka Marková (Pomáda, Bídníci a Miss Saigon…), Gabriela Urbánková (Bídníci) a další.
Program je v originálních kostýmech.

 

Freestyle show

KariVycházející hvězdička tohoto relativně nového sportu „Kari“ se svým kolegou vám předvedou, co vše se dá dokázat s fotbalovým míčem. Pravda, na hřišti při zápase na většinu z těchto triků čas není, ale dokonalé ovládání míče k fotbalu patří. Třeba vás kluci inspirují….

 

Biketrial show

BigiBigi je už několikátý ročník hvězdou doprovodného programu E.ON Junior Cupů. Pravidelný účastník republikových šampionátů na kole umí skutečně pěkné kousky. A letošek je navíc doplněn „biketrialovou školičkou“. Na tréninkovém kole si můžete zkusit toto umění i vy….

 

RC modely

RCNa dráze si můžete vyzkoušet dálkově ovládané modely. Určitě je máte doma, ale pravděpodobně ne tak rychlé…Sdílet