Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

E. ON Junior Cup 2005 startuje v neděli 10. dubna 2005

České Budějovice budou v neděli 10. dubna hostit první ze série fotbalových turnajů dětí do 10 let, jejichž organizátorem je energetická skupina E. ON. Vítěz postoupí do finálového turnaje, který se uskuteční 5. června opět v Českých Budějovicích. V něm se bude hrát o účast na mezinárodním klání v Německu.

Českobudějovický turnaj odstartuje v 9 hodin na trávnících tréninkového areálu mládeže SK Dynamo České Budějovice. Zúčastní se jej osm týmů z Českých Budějovic a okolí.

Společnost E. ON se letos v únoru stala partnerem fotbalu v jižních Čechách. Při podpoře jihočeské kopané si společnost vytyčila tři základní cíle: „Ke stému výročí existence SK Dynamo České Budějovice podpoříme Budějovice při dokončování rozsáhlých prací na výstavbě a rekonstrukci městského fotbalového stadionu, který bude hotov na konci letošního roku a ponese název E. ON Stadion. Pokračujeme dále v partnerství s fotbalovým klubem SK Dynamo a navíc jsme se stali klíčovým partnerem při podpoře mládežnického fotbalu v kraji,“ vysvětlil vedoucí marketingu společnosti E. ON Česká republika Josef Steinkogler.

E. ON podle něho chce svými aktivitami významně přispívat k rozvoji regionu a ke zlepšení života v něm.

Seznam turnajů v roce 2005:
České Budějovice (10. duben)
Český Krumlov (17. duben)
Prachatice (24. duben)
Strakonice (1. květen)
Jindřichův Hradec (8. květen)
Tábor (15. květen)
Písek (22. květen)

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku