Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Blatná porazila ve finále Strakonice a slaví postup

Třetí turnaj druhého ročníku E.ON Junior Cupu se uskutečnil v neděli 30. dubna na stadionu ve Strakonicích. O další postupové místo do červnového finále v Českých Budějovicích se utkaly tentokrát týmy desetiletých fotbalistů z okresu Strakonice a postup slaví Blatná.

Její fotbalové naděje porazily ve finále domácí A-tým 3:1. Duel o třetí místo mezi Vodňany a Strakonicemi B skončil sedmigólovým přídělem ve strakonické síti.

Na turnaji se vyhlašovaly i individuální ceny. Nejlepším brankářem byl zvolen Jakub Varyš z SK Vodňany. Nejvíce branek nastřílel Jan Chylík (SK Strakonice A) a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Adam Medlin ze Sokola Sedlice.

Energetická skupina E.ON věnovala kromě pohárů a sad dresů pro tři nejlepší týmy i sadu míčů každému zúčastněnému mužstvu.

Dárkem odměnila i trenéry a rozhodčí. Při předání cen asistoval a mladým fotbalovým talentům popřál hodně sportovního štěstí starosta Strakonic Pavel Vondrys.

Motivací pro vítězný tým z Blatné pro finálové klání v Českých Budějovicích je také možnost probojovat se na mezinárodní turnaj E.ON Junior Cup v Německu.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku