Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
finále

Břilice nastřílely ve finále osm gólů a slaví postup

Už jenom jedno jméno zbývá doplnit do finálové osmičky E.ON ČR Junior Cup 2006. Neděle 21. května byla ve znamení dalšího okresního kola – tentokrát jindřichohradeckého – a doplnila sedmého postupujícího na 4. června. Stal se jím tým Slovanu Břilice, který ve finále jednoznačně zdolal Tatran Lomnice nad Lužnicí 8:0.

Třetí místo na turnaji kadetů na hřišti Sokola Jindřichův Hradec vybojovali fotbalisté Nové Včelnice, kteří zvítězili nad domácími borci 1:0. V souboji o páté místo porazil Kunžak Jiskru Třeboň 7:0 a sedmé místo obsadil Popelín. Na posledním místě skončili hráči Nové Bystřice.

Individuální ceny si odnesli nejlepší brankář Ondřej Vala z Lomnice nad Lužnicí, nejlepší střelec Miroslav Přibyl z Břilic a nejlepší hráč turnaje Ondřej Blažek z Nové Včelnice.

Program zpestřili doprovodné hry a soutěže, zazpíval Michael Foret a k vidění byl i horkovzdušný balón, který bohužel kvůli počasí nemohl odstartovat. Poslední turnaj základní série se hraje v neděli 28. června v Prachaticích.

 
finále 1finále 2fináleForetForret 1jhradec_2006Pohár
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku