Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
plakat_2006_pisek

Čtvrtého postupujícího určí regionální kolo v Písku

Druhý ročník E.ON Junior Cupu pokračuje okresním kolem v Písku, které se uskuteční v pondělí 8. května na stadionu místního fotbalového klubu. O postup na Velké finále se utká osm mužstev.

Turnaj začíná v 9 hodin a finále je plánováno na 16:15. Kromě fotbalu je pro veřejnost zdarma přichystán bohatý doprovodný program. Vystoupí skupina Verona a připravena bude autogramiáda fotbalistů SK Dynamo České Budějovice. Zájemci mohou zajít i ke karikaturistovi. Samozřejmostí jsou soutěže o ceny a mnoho dalšího.

Vítěz okresního kola postupuje do Velkého finále, které se uskuteční 4. června v Českých Budějovicích. Celkový vítěz pak postoupí do mezinárodního halového turnaje v německém Gilchingu. Účast na mezinárodním klání, které bude pro mladé fotbalisty jistě velkým zážitkem, stejně jako míče a dresy pro nejlepší týmy, hradí organizátor turnaje – energetická skupina E.ON.

U příležitosti Velkého finále E.ON Junior Cupu se 4. června v Českých Budějovicích na E.ON stadionu na Střeleckém ostrově a den před tím i ve městě uskuteční velkolepá zábavní show pro veřejnost, kterou pořádá energetická skupina E.ON spolu s fotbalovým klubem SK Dynamo České Budějovice a rádiem Faktor.

Tato akce se ponese v duchu oslav výročí působení energetické skupiny E.ON v České republice, stého výročí klubu SK Dynamo České Budějovice a patnáctého výročí Rádia Faktor. Mezi účinkujícími nebude chybět mimo jiné Anna K., Žlutý pes, Petr Kolář či Helena Vondráčková.

Hlavním cílem projektu E.ON Junior Cup je podpořit růst mladých fotbalových talentů nejen v jižních Čechách.

Účastníci E.ON Junior Cupu v Písku:
FC Písek A
FC ZVVZ Milevsko
TJ Hradiště
FK Protivín
Sokol Bernartice
TJ Sepekov
TJ Kovářov
FC Písek B

Spot k chystaným soutěžím

Audiopozvánka Karla Poborského 1

Audiopozvánka Karla Poborského 2

Plakát k turnaji

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku