Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Druhé regionální kolo hostí Český Krumlov

Turnaj pro fotbalové naděje do deseti let, E.ON Junior Cup, pokračuje druhým kolem v neděli 16. dubna v Českém Krumlově. Na stadionu místního Slavoje se střetne osm týmů.

Turnaj je v roce 2006 určen pro hráče narozené v roce 1996 a mladší. V Českém Krumlově je největší favorit na postup do Velkého finále, které se uskuteční v Českých Budějovicích, domácí tým.

Program začíná v 9 hodin a finále tohoto okresního kola je plánováno na 15:45. Garantem turnaje je Mgr. Vlastimil Hlásek (tel. 602 471 490).

E.ON Junior Cup 2006 je turnaj, jehož iniciátorem a hlavním partnerem je energetická skupina E.ON. Hraje se ve všech okresních městech Jihočeského kraje a z každého turnaje se postupuje na finálové klání, kde je hlavní cena postup na turnaj do Německa.

Velké finále se v Budějovicích uskuteční 4. června. Každé regionální kolo nabízí díky energetické skupině E.ON bohaté dárky pro hráče a týmy. Každý fotbalista si odnese míč a nejlepší týmy kompletní sadu dresů.

Turnaje jsou doplněny soutěžním sportovním programem pro účastníky i veřejnost. U příležitosti Velkého finále E.ON Junior Cupu se 4. června v Českých Budějovicích na E.ON stadionu na Střeleckém ostrově a den před tím i ve městě uskuteční velkolepá zábavní akce pro veřejnost.

Pořádá jí energetická skupina E.ON spolu s fotbalovým klubem SK Dynamo České Budějovice a rádiem Faktor. Tato akce se ponese v duchu oslav výročí působení skupiny E.ON v České republice, stého výročí klubu SK Dynamo České Budějovice a patnáctého výročí rádia Faktor.

Hlavním cílem projektu E.ON Junior Cup je podpořit růst mladých fotbalových talentů nejen v jižních Čechách.

Účastníci E.ON Junior Cupu v Českém Krumlově:
FK Slavoj Č. Krumlov
FK Spartak Kaplice
Smrčina Horní Planá
Šumava Frymburk
FC Vltava Loučovice
FC Velešín
FK Nová Ves – Brloh
JIP Větřní

Plakát k turnaji.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku