Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

E.ON Junior Cup 2006 začne v neděli 9. dubna. Hrát se bude v Českých Budějovicích

České Budějovice budou v neděli 9. dubna hostit první ze série fotbalových turnajů desetiletých fotbalistů, jejichž organizátorem je energetická skupina E.ON. Vítěz postoupí do finálového turnaje, který se uskuteční 4. června opět v Českých Budějovicích. Hlavní cena je postup na německý E.ON Junior Cup.

Českobudějovický turnaj odstartuje v 9 hodin na trávníku tréninkového centra mládeže SK Dynamo České Budějovice na Složišti. Zúčastní se jej osm týmů z českobudějovického regionu: SK Dynamo České Budějovice, SKP České Budějovice, SK Čtyři Dvory, Lokomotiva České Budějovice, Slavia České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Malše Roudné a SK Lišov.

Další turnaje, které se v rámci E.ON Junior Cupu uskuteční, budou probíhat v Českém Krumlově (16. 4.), Strakonicích (30. 4.), Písku (8. 5.), Táboře (14. 5.), Jindřichově Hradci (21. 5.) a Prachaticích (28. 5.). Finálový turnaj o účast na mezinárodním klání v Německu, která bude pro vítězný klub zdarma, se odehraje opět v Českých Budějovicích (4. 6.).

E.ON Junior Cup 2006 si klade za cíl, stejně tak jako loňský první ročník této regionálně významné sportovní akce, přispět k rozvoji regionu i ke zlepšení života v něm. 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku