Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
leták

Helena Vondráčková, Helena Zeťová a Petr Kolář v Českých Budějovicích

Hvězdy na dosah! – to je název narozeninové show, pořádané energetickou skupinou E.ON, která přilákala do Českých Budějovic opravdové hvězdy showbyznysu. V neděli 4. června 2006 od 13 hodin začíná na E.ON Stadionu v Českých Budějovicích velkolepá show, ve které vystoupí zpěvačky Helena Vondráčková, Helena Zeťová a zpěvák Petr Kolář.

Celá akce je určena široké veřejnosti a vstupné je po celý den zdarma. Energetická skupina E.ON tímto krokem opět dokazuje, že aktivně podporuje dění v regionu, v němž působí.
 
Show Hvězdy na dosah se koná u příležitosti konání finálového turnaje E.ON Junior Cup – největšího jihočeského poháru družstev mladých fotbalistů do 10 let, pořádaného energetickou skupinou E.ON. Zároveň proběhnou oslavy jednoho roku E.ON Stadionu, 15 let Hitradia Faktor a 100 let SK Dynamo České Budějovice.
 
Chcete příjemně strávit neděli? Chcete se pobavit a na vlastní oči vidět hvězdy? Přijďte v neděli odpoledne na E.ON Stadion v Českých Budějovicích. Srdečně vás zve energetická skupina E.ON.
 
Hlavní program akce:
12:00 zahájení
13:20 He Band
14:20 Helena Zeťová
14:40 finále E.ON Junior Cupu 
15:45 vyhlášení výsledků E.ON Junior Cupu
16:20 vyhlášení jedenáctky století SK Dynamo České Budějovice
16:55 utkání SK Dynamo České Budějovice - 1. HFK Olomouc
19:15 Petr Kolář a Band
20:45 Helena Vondráčková a Boom ! Band
 
Doprovodný program akce:
– atrakce, hry a soutěže pro děti
– horkovzdušný balón
– bohaté občerstvení, speciální ceny nápojů
– autogramiáda fotbalistů SK Dynamo České Budějovice

Jak se dostanete na místo konání akce?
Pro maximální pohodlí návštěvníků akce bude v rámci Českých Budějovic fungovat speciální autobusová kyvadlová doprava a to na dvou trasách. Zastávky pro trasu "A" - Vltava střed; U Výměníku; Evžena Rošického; Václava Talicha; Dubenská; Jihočeská univerzita; Vysokoškolské koleje; Výstaviště; dočasně zřízená zastávka u parkoviště; Grünwaldova. Zastávky pro trasu "B" - Nádraží (u stan. budovy ČD, odjezdový sloupek např. pro linku č. 1 ve směru na Rudolfov); U Trojice; Družba - IGY; Mariánské náměstí; Poliklinika Sever; Senovážné nám. - pošta; Senovážné nám. - DK; U Soudu; Grünwaldova. Autobusy jsou označeny tabulkami E.ON Hvězdy na dosah a přeprava je zdarma.  Parkování v blízkosti E.ON Stadionu je možné s výjimkou ulice E. Pittera, která bude v den konání koncertu vyhrazena. Mimobudějovickým návštěvníkům doporučujeme využít parkovací plochy v blízkosti trasy svozových autobusů.


Seznam finalistů okresních kol E.ON ČR Junior Cup 2006:

Termín

Město

Postupující tým okresního kola

  9. 4. 2006

České Budějovice

SK Dynamo České Budějovice

Lokomotiva České Budějovice

16. 4. 2006

Český Krumlov

FK Slavoj Český Krumlov

30. 4. 2006

Strakonice

TJ Blatná

  8. 5. 2006

Písek

FC Písek A

14. 5. 2006

Tábor

Spartak MAS Sezimovo Ústí

21. 5. 2006

Jindřichův Hradec

Slovan Břilice

28. 5. 2006

Prachatice

Tatran Prachatice 97


Audiopozvánka na show Hvězdy na dosah!

PDF pozvánka Hvězdy na dosah!

 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku