Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
DSC_0488

Naděje Slavoje nedaly soupeřům šanci a slaví postup

Druhý regionální turnaj E.ON Junior Cupu se hrál v neděli 16. dubna na stadionu Slavoje Český Krumlov. Osmička týmů desetiletých fotbalových nadějí z krumlovského okresu se utkala o postup do červnového jihočeského finále v Českých Budějovicích.

Ve finále Slavoj Český Krumlov jasně přehrál Spartak Kaplici a postupuje do největšího jihočeského města, kde se bude hrát v neděli 4. června.

Na bronzovém stupínku skončili fotbalisté JIP Větřní, kteří v zápase o třetí místo zdolali Velešín.

Na turnaji se vyhlašovali i individuální ocenění. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Ivo Horváth. Nejvíce gólů nastřílel Matěj Procházka (oba Slavoj Český Krumlov) a nejlepším brankářem byl vyhlášen Jan Novotný z FC Velešín.

Zvláštní ocenění zaslouží rozhodně i čtyři dívky, které se do turnaje zapojily a nejmladší hráč, který nastoupil v dresu Smrčiny Horní Planá, šestiletý Roman Šára.

Ceny nejlepším mužstvům i jednotlivcům předávali starosta Českého Krumlova JUDr. František Mikeš a za skupinu E.ON Martin Dvořák.

E.ON Junior Cup pokračuje v neděli 30. dubna ve Strakonicích.

Nejlepší hráči:
Nejlepší střelec: Matěj Procházka (Slavoj Český Krumlov - 10 gólů)
Nejlepší brankář: Jan Novotný (FC Velešín)
Nejlepší hráč: Ivo Horváth (Slavoj Český Krumlov)

Nejlepší čtyři týmy:
1. Slavoj Český Krumlov
2. FK Spartak Kaplice
3. JIP Větřní
4. Velešín

 
DSC_0346DSC_0361DSC_0391DSC_0403DSC_0466DSC_0488
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku