Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
DSC_0222_1

Písek využil domácího prostředí a slaví postup

V pondělí 8. května pokračoval E.ON Junior Cup svým v pořadí čtvrtým okresním turnajem v Písku. Osm týmů kategorie U10 hrálo o postup do finále v Českých Budějovicích a po gólové kanonádě slaví postup Písek.

Favoritem byl A-tým Písku, který prošel celým turnajem s naprosto jednoznačnými výsledky a své dominantní postavení potvrdil finálovým sedmigólovým přídělem do sítě celkově druhého Milevska.

V zápase o třetí místo porazil Protivín Bernartice 6:2. Písečtí fotbalisté svou převahu potvrdili i v individuálních oceněních, kdy Tomáš Hřebejk byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje a Michal Řezáč nejlepším hráčem. Titul nejlepšího střelce si odnesl Daniel Januš z Milevska.

Ceny nejlepším týmům a hráčům předával starosta Písku Luboš Průša, Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON a fotbalisté SK Dynamo České Budějovice – brankář Zdeněk Křížek a útočník Václav Mrkvička. Ti ještě před slavnostním vyhlášením výsledků absolvovali  mimořádně úspěšnou autogramiádu.

Před finálovým zápasem hráče i návštěvníky rozezpívala skupina Verona. Během celého dne se pak všichni mohli bavit u doprovodných her a soutěží. Tečku za celým slunným a vydařeným dnem udělal start balónu, v jehož koši odletěl i výherce jedné z doprovodných soutěží.

 
DSC_0189DSC_0205DSC_0206_1DSC_0211_1DSC_0222_1DSC_0228_1DSC_0231_1DSC_0253DSC_0257_1plakat_2006_pisek
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku