Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
IMG_7069

Přehled: E.ON Junior Cup 2006

Přečtěte si to nejzajímavější z E.ON Junior Cupu v roce 2006, který vyhrál FC Písek.

Přehled: Druhý ročník E.ON Junior Cupu začal regionálním kolem 6. dubna 2006 v Českých Budějovicích a následně se hrálo, stejně jako v roce 2005, v dalších okresních městech na jihu Čech.

Velké finále: Závěrečný turnaj se konal v neděli 4. června na E.ON Stadionu v Českých Budějovicích. Součástí Velkého finále byla i narozeninová show Hvězdy na dosah. Důvod k oslavě byl na místě, neboť se slavil jeden rok E.ON Stadionu, 15 let Hitrádia Faktor a 100 let SK Dynamo České Budějovice. Do finále se probojovaly naděje SK Dynamo České Budějovice a FC Písek. I druhého celkového vítěze musely určit po bezbrankové remíze pokutové kopy, ve kterých byl úspěšnější Písek.

Gilching: Písečtí mladíci na mezinárodním halovém E.ON Junior Cupu v německém Gilchingu uhráli 12. místo ze 16 účastníků.

Konečné pořadí Velkého finále E.ON Junior Cupu 2006 - 1. FC Písek, 2. SK Dynamo České Budějovice, 3. Slovan Břilice, 4. Spartak MAS Sezimovo Ústí, 5. Loko České Budějovice, 6. TJ Blatná, 7. Slavoj Český Krumlov, 8. Tatran Prachatice.

Nejlepší hráči Velkého finále E.ON Junior Cupu 2006:
Nejlepší brankář:
Jan Vitoň (Slovan Břilice)
Nejlepší střelec: Miroslav Rotbauer (SK Dynamo České Budějovice)
Nejlepší hráč: Jan Hála (SK Dynamo České Budějovice)

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku