Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Strakonice jsou další zastávkou E.ON Junior Cupu

Druhý ročník E.ON Junior Cupu – největšího jihočeského poháru družstev mladých fotbalistů do 10 let, pořádaného energetickou skupinou E.ON, pokračuje okresním kolem ve Strakonicích v neděli 30. dubna na stadionu SK Strakonice.

O vítězství budou soupeřit kadeti SK Strakonice 1908, FC Protom Přešťovice, Blatná, SK Vodňany, SK Otava Katovice, Osek, SK Slavoj Volyně, Sokol Sedlice.

Program začíná v 9 hodin a finále tohoto okresního kola je plánováno na 15:45. Vyhlášení výsledků bude od 16:35. Garantem turnaje je pan Slabý (tel. 775 780 024).

Vítěz okresního kola ve Strakonicích postoupí do Velkého finále, které se uskuteční 4. června v Českých Budějovicích. Zde se bude hrát o postup do mezinárodního halového turnaje v německém Gilchingu.

Účast na mezinárodním klání, které bude pro mladé fotbalisty jistě velkým zážitkem, stejně jako míče a dresy pro nejlepší týmy, hradí organizátor turnaje – energetická skupina E.ON.

U příležitosti Velkého finále E.ON Junior Cupu se v Českých Budějovicích na E.ON stadionu na Střeleckém ostrově a den před tím i ve městě uskuteční velkolepá zábavní akce pro veřejnost, kterou pořádá společnost E.ON spolu s fotbalovým klubem SK Dynamo České Budějovice a rádiem Faktor.

Tato akce se ponese v duchu oslav výročí působení energetické skupiny E.ON v České republice, stého výročí klubu SK Dynamo České Budějovice a patnáctého výročí rádia Faktor.

Hlavním cílem projektu E.ON Junior Cup je podpořit růst mladých fotbalových talentů nejen v jižních Čechách.

Z předešlých turnajů v Českých Budějovicích a Českém Krumlově mají postup do Velkého finále jistý favoriti – SK Dynamo a Slavoj Český Krumlov.

Účastníci E.ON Junior Cupu ve Strakonicích:
SK Strakonice 1908
FC Protom Přešťovice
Blatná
SK Vodňany DZ
SK Otava Katovice
Osek
SK Slavoj Volyně
Sokol Sedlice

Pozvánka Karla Poborského na turnaj ve Strakonicích.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku