Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
DSC_0515

Turnaj v Táboře patří mladíkům MAS Sezimovo Ústí

Na stadionu FK Tábor pokračoval pátým kolem E.ON Junior Cup 2006. Postup do krajského finálového turnaje hraného 4. června v Českých Budějovicích si zajistil tým MAS Sezimovo Ústí, který zdolal v táborském finále kadety z Bechyně.

Třetí místo obsadili fotbalisté domácího týmu FK Tábor A. Ti měli ve svém kádru i nejlepšího hráče turnaje Vojtěcha Říhu. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jakub Švejda z Bechyně, nejlepším střelcem Ivan Kloc z týmu MAS Sezimovo Ústí.

Po celý den se mohli jak hráči, tak jejich doprovod, ale i návštěvníci turnaje bavit na doprovodných atrakcích, zazpívat přijel Michal Hudček a došlo i na plánovaný start horkovzdušného balónu. Podpisy rozdávali fotbalisté Dynama v čele s Martinem Vozábalem.

Ceny nejlepším jednotlivcům i mužstvům na závěr turnaje předali starosta Tábora František Dědič a vedoucí Strategie trhu energetické společnosti E.ON Martin Dvořák. Další kolo turnaje je na pořadu v neděli 21. května na stadionu Slovanu Jindřichův Hradec.

 
DSC_0321
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku