Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
pisek_2007

Basketbalistky BK Gambrinus Sika Brno míří na E.ON Junior Cup

Stávající mistryně České republiky, které již po dvanáct sezon kralují ženskému basketbalu, navštíví v neděli 6. května písecký stadion FC Písek, kde se uskuteční šestá zastávka největšího turnaje desetiletých fotbalistů na jihu Čech - E.ON Junior Cup 2007.

Eva Vítečková, Jana Veselá a Darina Johnova podpoří mladé fotbalisty na jejich cestě do Velkého finále, které se uskuteční 27. května na trávnících Tréninkového centra mládeže SK Dynamo Na Složišti v Českých Budějovicích a finálový zápas pak 28. května na E.ON Stadionu (České Budějovice) před posledním prvoligovým utkáním SK Dynamo ČB a SK Slavia Praha.

Písecký okres tak bude reprezentovat vítěz, který vzejde z bojů mezi týmy FC Písek A, FC Písek B, FC ZVVZ Milevsko, FK Protivín, Sokol Mirotice, Sokol Sepekov, Sokol Sedlice a ZD Kovářov.

Po celý den bude k vidění nejen sportovní úsilí fotbalových juniorů. Netradiční soutěžní disciplíny, jako Segway, minibiky a rodeo bizon budou opět připraveny pro návštěvníky turnaje, kteří si mohou zasoutěžit o ceny věnované sponzorem turnaje, energetickou skupinou E.ON.

Po 15. hodině je připravena autogramiáda basketbalistek BK Gambrinus Sika Brno, po níž předvedou své umění pod basketbalovým košem. Fantastická biketrialová show a finálový zápas uzavřou písecké kolo. V rámci závěrečného ceremoniálu se malí fotbalisté mohou těšit na fotbalové míče a první tři týmy i na sady dresů, které obdrží z rukou zástupců společnosti E.ON. 

Spot na E.ON Junior Cup v Písku

PDF pozvánka

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku