Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
krumlov_2007

E.ON Junior Cup aneb sportovní den pro celou rodinu v Českém Krumlově

V neděli 15. dubna 2007 bude na trávníku fotbalového stadionu FK Slavoj Český Krumlov pokračovat další okresní kolo největšího turnaje desetiletých fotbalistů v jižních Čechách - E.ON Junior Cup 2007, který započal minulou neděli již svůj třetí ročník. Mladí fotbalisté do10 let z českokrumlovského okresu se zde od 9:00 do 17:00 utkají o postup do Velkého finále, které se uskuteční 27. května v Českých Budějovicích.

V tomto okresním kole se rozhodly poměřit své síly oba týmy z  FK Slavoj Český Krumlov. Jak „áčko“, tak „béčko budou na domácí půdě čelit útokům ze Spartaku Kaplice, FC Velešín, Smrčiny Horní Planá, Šumava Frymburk, FC Vltava Loučovice nebo FK Nová Ves–Brloh.

Energetická skupina E.ON připravila pro diváky a návštěvníky E.ON Junior Cupu soutěžní den pro celou rodinu. Vedle sportovních dovednostních soutěží bude po celý den možnost zdarma si vyzkoušet takové atrakce jako rodeo bizon, Segway nebo minibiky.

Deset nejlepších soutěžících pak získá od zástupců skupiny E.ON věcné ceny. Po 15. hodině se všichni mohou těšit na exhibici biketrialu, po níž bude následovat finálový zápas turnaje.

Spot na E.ON Junior Cup v Českém Krumlově

PDF pozvánka

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku