Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
prachatice_2007

E.ON Junior Cup bude v Prachaticích a přinese zábavu pro všechny

V neděli 22. dubna 2007 proběhne na fotbalovém hřišti Tatran Prachatice již třetí turnaj ze série E.ON Junior Cup - největšího turnaje desetiletých fotbalistů na jihu Čech. Domácí Tatran změří své síly se soupeři z prachatického okresu.

Kromě domácího týmu se na turnaji představí: TJ Šumava Vimperk, Tatran Volary, SK Čkyně, Netolice, SK Vacov, TJ Sokol Stachy a SK Blaník Strunkovice.

Vítěz okresního kola postupuje do Velkého finále, kde bude hrát nejen o putovní pohár ale i o postup do německého Gilchingu, kde se může utkat s takovými juniorskými týmy, jako je Bayern Mnichov, Borussia Dortmund a jiné.

Vedle sportovních dovednostních soutěží bude na prachatickém stadionu po celý den možnost vyzkoušet si neobvyklé atrakce. Pro všechny návštěvníky zde bude zdarma k dispozici rodeo bizon, Segway nebo minibiky.

Přijďte si zasoutěžit o ceny věnované sponzorem turnaje - energetickou skupinou E.ON . Po 15. hodině předvedou své umění a odvahu mistři v biketrialu. Poté bude následovat finálový zápas prachatického kola E.ON Junior Cupu.

Spot na E.ON Junior Cup v Prachaticích

PDF pozvánka

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku