Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Favorizovaná FC Vysočina v turnaji E.ON Junior Cup druhá

Na prvního máje se na jihlavském stadionu FC Vysočina - Na Stoupách konal další ze série turnajů E.ON Junior Cup 2007, které pořádá energetická skupina E.ON. Vítězství vybojoval Žďár nad Sázavou.

Vybrané kluby kraje Vysočina tak měly možnost změřit si své síly. Fotbalové umění předvedl nejlépe tým ŽĎAS Žďár nad Sázavou, který je již šestým z desítky postupujících do Velkého finále, které se uskuteční  27. a 28. května v Českých Budějovicích. Favorizovaná FC Vysočina nestačila ve finále na vítězné družstvo a se sedmigólovým přídělem se tak musela spokojit s druhým místem.

V jihočeské metropoli bude ŽĎAS hrát nejen o putovní pohár a hodnotné ceny, ale i o postup na mezinárodní turnaj v německém Gilchingu, kde se utká s fotbalovými juniorskými týmy slavných klubů německé Bundesligy.

Za své fotbalové výkony si účastníci turnaje zasloužili ocenění, které přebírali z rukou Radka Vovsíka (1. náměstek primátora) a Tomáše Kubína (vedoucí Oblastního managementu E.ON).

První tři týmy získaly fotbalový dres a každý hráč turnaje si odnesl fotbalový míč. Speciální cenu si odnesl nejlepší střelec – Marek Pecina (FC Vysočina), brankář – Patrik Ločárek (Žďas Žďár n/Sázavou) a hráč turnaje Kristína Napoleaová (Spartak Pelhřimov).

Nezapomnělo se ani na děvčata - Saša Vaníčková z FC Vysočina, Lenka Šoukalová  - ŽĎAS Žďáz nad Sázavou a Kristýna Napoleaová - Spartak Pelhřimov.

Konečné pořadí turnaje E.ON Junior Cup:
1. ŽĎAS Žďár nad Sázavou
2. FC Vysočina Jihlava
3. Slovan Havlíčkův Brod
4. SK FŠ Třebíč
5. Spartak Pelhřimov
6. Start Lukavec
7. Sokol Bedřichov
8. SFK Vrchovina

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku