Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
PI Předávání

Fotbalisté Písku vyrazili za obhajobou poháru E.ON Junior Cup

Již šestá zastávka letošního E.ON Junior Cupu se uskutečnila v neděli 6. května na stadionu FC Písek Nepřízeň počasí neodradila malé fotbalisty, aby se v tuhých bojích utkali o postup do Velkého finále, které se uskuteční v neděli 27. května na Tréninkovém centru mládeže SK Dynamo Na Složišti.

Písecké kolo nejlépe vyšlo domácímu týmu FC Písek A, když ve finále porazil soupeře z Protivína. Bronzová příčka při vyhlašování výsledů pak patřila fotbalistům ze Sepekova.

Ceny účastníkům turnaje předávala místostarostka města Písek Eva Veselá spolu se zástupcem energetické skupiny E.ON Miroslavem Točínem a Petrem Skálou – vedoucím Tréninkového centra mládeže SK Dynamo.

Turnaje se zúčastnily i dvě dívky z Kovářova – Michaela Ruzhová a Sandra Němečková. Nejlepším brankářem turnaje se stal Jan Honzík (FK Protivín). Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen jeho spoluhráč David Růžička, kterému se v průběhu dne podařilo nastřílet soupeřům deset branek. Domácí Dominik Kožíšek získal titul nejlepšího hráče a vedle ocenění se může těšit na osobní setkání s Karlem Poborským. 

Konečné pořadí turnaje E.ON Junior Cup:
1. FC Písek A
2. FK Protivín
3. Sokol Sepekov
4. ZD Kovářov
5. FC ZVVZ Milevsko
6. FC Písek B
7. Hradiště
8. Sokol Mirotice

 
PI BiketrialPI FinálePI Finále1PI Předávánípisek_2007
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku