Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
tabor_2007

Karel Poborský zamíří na E.ON Junior Cup do Tábora

Fotbalová hvězda Karel Poborský přijede v neděli 13. května podpořit malé fotbalisty na táborský stadion Míru. Stane se tak v rámci konání předposledního regionálního kola největšího turnaje desetiletých fotbalových nadějí na jihu Čech – E.ON Junior Cup 2007.

V případě příznivého počasí je na programu dne i autogramiáda. Při slavnostním závěrečném ceremoniálu pak Karel Poborský předá spolu se zástupci energetické společnosti E.ON ocenění účastníkům turnaje.

Do bojů o postup do Velkého finále jsou připraveny týmy FK Tábor A, FK Tábor B, SK Spartak MAS Sezimovo Ústí, Sokol Sezimovo Ústí, Meteor Tábor, FK Rašelina Soběslav, FC Bechyně a SK KAVAS Větrovy.

Velké finále se uskuteční v neděli 27. května na trávnících Tréninkového centra mládeže SK Dynamo Na Složišti, kde se odehrají zápasy do 3. místa. Finálový zápas E.ON Junior Cupu se uskuteční v pondělí 28. května od 15. hodin na E.ON Stadionu v Českých Budějovicích před posledním prvoligovým utkáním mezi SK Dynamo a SK Slavia Praha. Při této příležitosti dojde k představení E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského.

Pro všechny návštěvníky turnaje je opět nachystán bohatý doprovodný program. Každý se může těšit na neobyčejné sportovní disciplíny, jako je jízda na Segwayi, minibiku či elektrickém býkovi, které si lze zdarma vyzkoušet a přitom si zasoutěžit o ceny od společnosti E.ON. Nemine je ani biketrialová show, která se stala součástí doprovodného programu E.ON Junior Cupu a pokud povětrnostní podmínky dovolí, odstartuje také horkovzdušný balon.

Spot na E.ON Junior Cup v Táboře

PDF pozvánka

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku