Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Na jindřichohradecký E.ON Junior Cup zavítají hokejisté z HC Znojemští Orli a budějovického HC Mountfield

Spojení neobvyklé, leč zajímavé. V neděli 20. května přijedou za jindřichohradeckými fanoušky a malými fotbalisty hokejisté z HC Znojemští Orli - Ivo Kotaška a Richard Jareš a českobudějovičtí hráči HC Mountfield - Jan Chábera a Štěpán Hřebejk. Od 15. hodin je naplánována autogramiáda extraligových hokejistů. Na fotbalovém stadionu Slovanu v Jindřichově Hradci proběhne poslední regionální kolo ze série největšího turnaje desetiletých fotbalistů na jihu Čech - E.ON Junior Cup 2007.

Zde předvedou své fotbalové umění týmy z jindřichohradeckého kraje – Sokol Jindřichův Hradec, Sokol Suchdol nad Lužnicí, Tatran Lomnice nad Lužnicí, Obal Rozkoš Kunžak, Jiskra Třeboň, Slovan Břilice, Nová Včelnice a Popelín.

Vítěz postoupí do Velkého finále, které se uskuteční v neděli 27. května na trávnících Tréninkového centra mládeže SK Dynamo Na Složišti, kde se odehrají zápasy do 3. místa. Finálový zápas E.ON Junior Cupu proběhne v pondělí 28. května od 15. hodin na E.ON Stadionu v Českých Budějovicích před posledním prvoligovým utkáním mezi SK Dynamo a SK Slavia Praha. Při této příležitosti dojde k představení E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského.

Návštěvníci turnaje budou mít naposledy možnost zapojit se do doprovodného programu, v rámci něhož mohou vyhrát ceny od organizátora turnaje - energetické skupiny E.ON. K vyzkoušení bude opět dvoukolka nové generace - Segway, minibiky či elektrický býk. Ještě jedenkrát lze v rámci tohoto programu zhlédnout i biketrialovou exhibici.

Přijďte i Vy podpořit své favority a užít si tak pěkný den s celou rodinou. 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku