Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Nejlepší hráči regionálních kol E.ON ČR Junior Cup 2007 se setkají s Karlem Poborským

Energetická skupina E.ON a SK Dynamo České Budějovice dodrží svůj slib, který daly mladým fotbalovým nadějím v rámci regionálních kol největšího turnaje desetiletých fotbalistů na jihu Čech E.ON ČR Cup 2007. V neděli 2. 9. 2007 na desátou hodinu na E.ON Stadion na Střeleckém ostrově dorazí nejlepší hráči jednotlivých kol, aby se zde setkali s Karlem Poborským. Mladí fotbalisté si budou moci společně vychutnat atmosféru tréninku prvoligového mužstva SK Dynamo České Budějovice a seznámit se se zázemím E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského. Spolu s rodiči pak povzbudí českobudějovické fotbalisty v zápase proti Mladé Boleslavi.

E.ON Junior Cup 2007 započal svůj třetí ročník 8. dubna v Českých Budějovicích. Zavítal nejen do všech okresních měst Jihočeského kraje, ale představil se poprvé v historii i na Vysočině a Kutnohorsku. Celkem se jej zúčastnilo na 72 týmů. V rámci Dne fotbalových hvězd 28. května na E.ON Stadionu se uskutečnilo Velké finále, které rozhodlo o celkovém vítězi - FK Tábor, který si z Českých Budějovic odvezl nejen putovní pohár, ale i šek na cestu na E.ON Junior Cup v německém Gilchingu, kde se mladíci ve dnech 17. a 18. listopadu 2007 utkají s evropskou juniorskou špičkou.

Termín konání: neděle 2.9.2007 - sraz v 10.00 hod.

Místo setkání: SK Dynamo Č.Budějovice,  E.ON Stadion (Střelecký ostrov 27/3, 370 21 České Budějovice)

Program dne: 
10.30 hod – přivítání s Karlem Poborským
11.00 hod – společný trénink s prvoligovým mužstvem SK Dynamo na E.ON Stadionu
12.00 hod - odjezd autobusem s prvoligovým mužstvem na společný oběd na Hlubokou nad Vltavou
13.30 hod - návštěva areálu E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského
17:00 hod - návštěva mistrovského zápasu SK Dynamo - FK Mladá Boleslav (při této příležitosti od16 hodin návštěva zázemí  prvoligového mužstva s Karlem Poborským)

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku