Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Největší fotbalový turnaj desetiletých míří na Vysočinu

E.ON ČR Junior Cup – největší fotbalový turnaj desetiletých na jihu Čech - poprvé ve své historii opustí hranice jihočeského kraje. Energetická skupina E.ON mohla díky dosavadní spolupráci s klubem FC Vysočina rozšířit projekt i na kraj Vysočina.

„Naším přáním je, aby E.ON Junior Cup v budoucnu probíhal v  celém zásobovacím území společnosti E.ON, tzn. na jihu Čech, Vysočině a jižní Moravě. Podpora těch nejmenších je pro nás velmi důležitá,“ konstatoval vedoucí Marketingové komunikace Martin Dvořák.

Turnaj odstartuje v úterý 1. května od devíti hodin na jihlavském stadionu FC Vysočina Jihlava – Na Stoupách a zúčastní se ho nejlepší kluby z Vysočiny.

Přihlášené jsou FC Vysočina Jihlava, Sokol Bedřichov, Spartak Pelhřimov, SK FŠ Třebíč, Slovan Havlíčkův Brod, SFK Vrchovina, ŽĎAS Žďár nad Sázavou a Start Lukavec.

V Jihlavě tak budou hrát o postup do Velkého finále, které se uskuteční 27. a 28. května v Českých Budějovicích a kde má vítězné družstvo šanci získat vedle putovního poháru i postup na mezinárodní turnaj do německého Gilchingu, kde se může utkat s juniorskými kluby z Borussia Dortmund či Bayern Mnichov. Energetická skupina E.ON každému účastníkovi turnaje věnuje fotbalový míč a první tři týmy si odnesou kompletní sadu fotbalových dresů.

Spot na E.ON Junior Cup v Jihlavě

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku