Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
finále

Prachatické finále ovládli starší a zkušenější hráči

V neděli 22.dubna proběhlo na prachatickém fotbalovém stadionu třetí okresní kolo E.ON Junior Cupu. Diváci se kromě bojové atmosféry juniorů na zeleném trávníku mohli v rámci doprovodného programu setkat i s netradičními sportovními disciplínami.

Ve finále na sebe narazily oba týmy domácího Tatranu. Starší výběr 97 zdolal o rok mladší kluky z osmadevadesátky a jeho hráči se tak mohli radovat z postupu na Velké finále. „Máme vítězství v kapse“, prozradil nám Matyáš Markytán, útočník Tatranu Prachatice 97, a zároveň nejlepší střelec turnaje (11 branek), ještě před finále, ve kterém se jeho tým utkal s družstvem Tatran Prachatice 98. Mladší protihráči nakonec museli sklonit hlavu, před fotbalovým uměním Tatranu 97.

Turnaj nabídl i bohatý doprovodný program jako je jízda na Seqwayi (osobní dvoukolé vozítko – pozn. redakce) nebo na minibiku. Rodiny s dětmi si mohly vyzkoušet i své dovednosti na elektrickém bizonovi a pro ty nejmenší byl připraven skákací hrad.

Celou akci provázela velká sportovní hra, ve které soutěžící sbírali body v jednotlivých disciplínách. Ti nejlepší pak získali ceny věnované energetickou skupinou E.ON. Své dovednosti představili i mladíci, kteří za velkého potlesku přihlížejících předvedli vrchol bike trialového umění.

Při slavnostním ceremoniálu byl vyhlášen nejen nejlepší střelec turnaje, ale i nejlepší brankář – Tomáš Plojhar z Netolic a nejlepší hráč- Jaroslav Tesař ze Strunkovic. Turnaje se zúčastnilo i pět dívek – Tetyana Shcherbanyurová, Martina Jílková (obě ze Strunkovic), Anna Štádlerová (Čkyně), Darina Samohejlová (Netolice) a Natálie Fulínová (Stachy), pro které bylo připraveno zvláštní ocenění.

Ceny účastníkům turnaje předávali za energetickou společnost E.ON Miroslav Točín a místostarosta města Prachatic Martin Malý.

Konečné pořadí týmů E.ON ČR Junior Cup 2007 - okresní kolo Prachatice:
1. Tatran Prachatice 97
2. Tatran Prachatice 98
3. SK Blaník Strunkovice
4. Netolice
5. TJ ŠumavanVimperk
6. SK Čkyně
7. SK Vacov
8. TJ Sokol Stachy

Další regionální kolo se odehraje v neděli 29. dubna na stadionu SK Strakonice 1908. A ihned v úterý 1. května se E.ON Junior Cup poprvé ve své historii pustí za hranice Jihočeského kraje a zamíří do Jihlavy.

 
prachatice_2007PředáváníPředávání1
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku