Pokračovat

2007_FK Tabor

Přehled: E.ON Junior Cup 2007

Přehled: V roce 2007 došlo k prvním změnám při konání regionálních kol. Poprvé se hrálo i mimo jižní Čechy, neboť se turnaj rozšířil do okresů Jihlavy a Kutné Hory. Celkem se konalo 9 regionálních kol, kterých se zúčastnilo 72 týmů. Do Velkého finále, které se hrálo v Českých Budějovicích na E.ON Stadionu, postoupilo 10 mužstev.

Společnost E.ON připravila pro nejlepší hráče jednotlivých kol den s fotbalovou hvězdou - Karlem Poborským. Děti si tak s českou fotbalovou ikonou užily nejen tréninkovou jednotku, ale měly možnost prohlídky šatny týmu SK Dynamo České Budějovice před ligovým utkáním s Mladou Boleslaví.

Velké finále: Rozhodující zápas Velkého finále byl součástí Dne fotbalových hvězd, v jehož rámci se loučil s fotbalovou kariérou Karel Poborský. Do finále se probojovaly FC Písek a FK Tábor, který v zápase na 2 x 20 minut zdolal Písecké 2:1. Během turnaje byla za účasti předsedy představenstva E.ON Czech Holding Michaela Fehna oficiálně představena E.ON Fotbalová akademie Karla Poborského.

Gilching: FK Tábor skončil na turnaji v Německu mezi šestnácti týmy na 15. místě.

Konečné pořadí Velkého finále E.ON Junior Cupu 2007 – 1. FK Tábor, 2. FC Písek, 3. Tatran Prachatice, 4. ABC Braník Praha, 5. SK Čtyři Dvory, 6. Blatná, 7. ŽĎAS Žďár nad Sázavou, 8. SK Dynamo České Budějovice, 9. FK Slavoj Český Krumlov, 10. Sokol Jindřichův Hradec.