Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
KH finále vítěz ABC

Premiéra E.ON Junior Cupu v Kutné Hoře

V úterý 8. května se premiérově na trávnících Sparty Kutná Hora představil turnaj E.ON Junior Cup 2007.

Již zápasy ve skupině začaly pomalu odhalovat vítěze tohoto regionálního kola. Bez jediné porážky a s celkovým skóre 29:0 se dalším postupujícím do Velkého finále E.ON Junior Cup 2007 stal tým ABC Braník Praha, který byl pozván organizátory turnaje, aby uzavřel osmičku týmů.

Druhá Čáslav podlehla ve finále 4:0 a domácí borci z Kutné Hory se museli spokojit se třetím místem. Přesto si i oni odnesli sady dresů, které věnoval sponzor turnaje energetická skupina E.ON.

Jediná dívka turnaje Sabina Ašenbrenerová z domácí Sparty si došla pro ocenění, které nejen ji, ale i všem dalším účastníkům turnaje předávali Marek Pagač za společnost E.ON a Ladislav David, sportovní ředitel Sparta ČKD Kutná Hora.

O titul nejlepšího brankáře se zasloužil domácí Michal Kubát, nejlepším střelcem byl Kryštof Zacha z FK Kolín a hráčem turnaje se stal Lukáš Trampota z vítězného ABC Braník.

„Byl to skvělý turnaj a již nyní se těšíme na další ročník,“ poznamenal po skončení ceremoniálu Miroslav Rumpli, šéftrenér mládeže a garant turnaje.

Konečné pořadí:
1. ABC Braník
2. FC Zenit Čáslav
3. Sparta ČKD Kutná Hora
4. SK Malešov
5. FK Kolín
6. SK Církvice
7. FŠ Velký Osek
8. Zruč nad Sázavou

 
KH finále ABCKH finále vítěz ABCKH finále zápasKH o třetí
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku