Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
Předávání

Prvními postupujícími jsou českobudějovické Dynamo a Čtyři Dvory

V neděli 8. dubna 2007 na trávnících českobudějovického Sportovního centra mládeže SK Dynamo odstartoval třetí ročník E.ON Junior Cupu. Od devíti hodin se zde střetla osmička týmů desetiletých fotbalových nadějí z okresu České Budějovice.

Po celodenním zápolení se ve finále potkaly týmy SK Dynamo České Budějovice a SK Čtyři Dvory. Po dlouhou dobu nerozhodný zápas nakonec vyšel SK Dynamu, které dokázalo skórovat do soupeřovy branky. Oba finalisté okresního kola si tak vybojovali účast na Velkém finále, které se uskuteční v neděli 27. května 2007 v Českých Budějovicích.

Nejlepším hráčem turnaje byl oceněn Michal Rachač z SK Čtyři Dvory. Nejlepší střelec (7 gólů) byl Vojtěch Vejvar z SK Dynamo a pro titul nejlepší brankář turnaje dorazil s týmem Hluboká nad Vltavou Petr Nechvátal.

Pro ceny věnované energetickou společností E.ON si došly i dívčí zástupkyně týmů SK Dynamo České Budějovice (Eliška Jášová) a Malše Roudné (Barbora Tunková). Šestiletý Tomáš Valenta z SK Dobrá Voda se pak stal nejmladším účastníkem tohoto turnaje.

Ceny mužstvům i jednotlivcům předávali za energetickou společnost E.ON Tomáš Kubín (vedoucí Oblastního managementu) a za SK Dynamo Petr Skála (vedoucí Střediska mládeže SK Dynamo).

Konečné pořadí týmů po prvním okresním kole:
1. SK Dynamo České Budějovice – postupuje do Velkého finále
2. SK Čtyři Dvory – postupuje do Velkého finále
3. Lokomotiva České Budějovice
4. Hluboká nad Vltavou
5. SKP České Budějovice
6. SK Dobrá Voda
7. FK Olympia Týn nad Vltavou
8. Malše Roudné

Série pokračuje druhým okresním kolem v neděli 15. dubna na stadionu FK Slavoj Český Krumlov. Součástí turnaje pak bude i soutěžní doprovodný program pro celou rodinu.

Ohlédnutí za turnajem v novinové příloze.

 
finále 1finálePředávání
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku