Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
plakos_2007_vf

Velké finále E.ON Junior Cupu aneb Den fotbalových hvězd

Třetí ročník největšího turnaje desetiletých fotbalových nadějí na jihu Čech - E.ON Junior Cup - pořádaného energetickou skupinou E.ON dospěl do svého Velkého finále. Regionální turnaje odstartovaly již 8. dubna 2007 v Českých Budějovicích a zakončeny byly posledním kolem 20. května v Jindřichově Hradci.

V letošním roce se podařilo sérii turnajů rozšířit nejenom o oblast kraje Vysočina, ale i o region Kutnohorsko. Celkem se tedy uskutečnilo 9 regionálních kol, z nichž vzešli finalisté, kteří se potkají v neděli 27. května od 9 hodin na trávnících Tréninkového centra mládeže SK Dynamo Na Složišti, kde se odehrají zápasy do 3. místa.

Finálový zápas, který určí absolutního vítěze E.ON Junior CupU, je součástí Dne fotbalových hvězd, který se uskuteční 28. května na E.ON Stadionu v Českých Budějovicích. Vítěz obdrží nejen putovní pohár, ale bude reprezentovat Českou republiku na E.ON Junior CupU v německém Gilchingu.

Den fotbalových hvězd bude plný sportu a zábavy. Finálový zápas na E.ON Stadionu v Českých Budějovicích začne od 15 hodin. Následně vystoupí nejlepší revivalová kapela AC/DC revival, která účastníky provede až ke slavnostnímu vyhlášení vítěze E.ON Junior Cupu. Hlavní hvězdou dne bude Karel Poborský, který se zde oficiálně rozloučí se svou hvězdnou kariérou.

„Když něco končí, tak něco nového začíná.“ Známé pořekadlo platí i nyní. Není náhodou, že jedna z našich největších fotbalových hvězd se po ukončení své aktivní kariéry bude věnovat nadále fotbalu a rozvoji nových mladých fotbalových talentů. Právě v tento den bude oficiálně představena E.ON Fotbalová akademie Karla Poborského, která je určena pro nové fotbalové naděje od 14 do 19 let.

Tečkou za celým programem bude autogramiáda hráčů SK Dynamo České Budějovice.

Spot na Velké finále E.ON Junior Cupu

PDF pozvánka

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku