Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
337

Vítězem E.ON Junior Cupu v Českém Krumlově je domácí A-tým

Druhý ze série turnajů desetiletých fotbalistů E.ON Junior Cup se odehrál za slunného počasí v neděli 15. dubna 2007 na stadionu FK Slavoj Český Krumlov. Z vítězství na turnaji se radoval domácí Slavoj.

O tom, kdo je pánem na domácím hřišti, se mohli přesvědčit všichni soupeři, kteří narazili na „áčko“ Slavoje Český Krumlov, který prošel celým turnajem bez jediné porážky a zaslouženě se tak stal vítězem turnaje a třetím postupujícím do Velkého finále.

To se bude konat 27. května v Českých Budějovicích. Druhé místo obsadili fotbalisté ze Spartaku Kaplice, kteří poznali citelnou prohru 0:9 právě až ve finálovém zápase. Pomyslný bronzový stupínek pak patřil Frymburku.

Ocenění si zasloužil nejlepší hráč turnaje Miroslav Matěják ze Slavoje Český Krumlov A, nejlepší střelec se 14 góly byl Radek Bauer ze Smrčiny Horní Planá a nejlepším brankářem se stala Monika Vydrová FK Nová Ves – Brloh, která si vedle tohoto odnesla spolu se spoluhráčkou Michaelou Šustovou cenu za dívky v turnaji.

Ceny věnované energetickou společností E.ON přišli mladým fotbalistům předat starosta města Český Krumlov Luboš Jedlička, vedoucí Oblastního managementu  energetické skupiny E.ON Tomáš Kubín a za SK Dynamo Petr Skála.

Vedle dovednostních soutěží pro malé fotbalisty byl pro návštěvníky E.ON Junior Cupu připraven soutěžní den pro celou rodinu. Každý měl možnost vyzkoušet svůj sportovní um a atrakce jako rodeo bizon, Segway, minibiky a zhlédnout biketrialovou show. Stejnou příležitost, jako obyvatelé českokrumlovského okresu budou mít již tuto neděli 22. dubna 2007 návštěvníci prachatického kola.

Konečné pořadí týmů E.ON ČR Junior Cup 2007 - okresní kolo Č. Krumlov:
1. FK Slavoj Č. Krumlov „A“ – postupující do Velkého finále
2. Spartak Kaplice
3. Šumava Frymburk
4. Smrčina Horní Planá
5. FK Slavoj Č. Krumlov „B“
6. FC Vltava Loučovice
7. FK Nová Ves – Brloh
8. FC Velešín

 
212295337406
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku