Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Vyhledávání

Nalezené články

Přehled: E.ON Junior Cup 2007

Přečtěte si to nejzajímavější z E.ON Junior Cupu v roce 2007, který vyhrál FK Tábor.

 

Odměna se malým fotbalistům líbila. Potkali se s ligisty

Energetická skupina E.ON a SK Dynamo připravily pro nejlepší hráče regionálních kol největšího fotbalového turnaje desetiletých na jihu Čech E.ON Junior Cup 2007 slíbenou atraktivní odměnu. Poslední prázdninovou neděli tak mohli strávit v přítomnosti fotbalové hvězdy Karla Poborského a prožít den plný zážitků.

 

Nejlepší hráči regionálních kol E.ON ČR Junior Cup 2007 se setkají s Karlem Poborským

Energetická skupina E.ON a SK Dynamo České Budějovice dodrží svůj slib, který daly mladým fotbalovým nadějím v rámci regionálních kol největšího turnaje desetiletých fotbalistů na jihu Čech E.ON ČR Cup 2007. V neděli 2. 9. 2007 na desátou hodinu na E.ON Stadion na Střeleckém ostrově dorazí nejlepší hráči jednotlivých kol, aby se zde setkali s Karlem Poborským. Mladí fotbalisté si budou moci společně vychutnat atmosféru tréninku prvoligového mužstva SK Dynamo České Budějovice a seznámit se se zázemím E.ON Fotbalové akademie Karla Poborského. Spolu s rodiči pak povzbudí českobudějovické fotbalisty v zápase proti Mladé Boleslavi.

 

Více článků »

 

Nalezené fotogalerie

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

 

Nalezená videa

Nebylo nalezeno žádné video.

 

Nalezené turnaje

Nebyl nalezen žádný turnaj.

 

Nalezené týmy

Nebyl nalezen žádný tým.

 

Nalezené produkty

 
 
 
 

Více produktů »

 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku