Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

E.ON City Cup je unikátní školní turnaj dvojic

Zatím poslední novinka v platformě E.ON Rodinný fotbálek je školní turnaj E.ON City Cup, který nemá obdoby. Hraje se totiž v netradičních kruhových arénách.

Turnaj je určen pro žáky 1. až 5. tříd základních škol a v aréně se utkají vždy dva dvoučlenné týmy. Každý ročník reprezentují dvě dvojice chlapců a jedna dvojice dívek. Za ročník tedy hraje šest hráčů a školu tak reprezentuje 30 dětí. Jako ocenění získá každá zúčastněná škola 10 značkových míčů a hráči originální tričko. Samozřejmostí jsou i poháry pro všechny týmy. E.ON City Cup má dvě fáze. V té první se hraje fotbálek v klecích a zapojit se mohou i rodiče a stoupenci školy, kteří mohou přidat v doprovodném programu další body. Ve druhé fázi se pak bude soutěžit v úkolech zaměřených na otázky a řešení ekologických a energeticky úsporných opatření. Po uzavření obou fází dojde k vyhodnocení a nejlepší škola získá od společnosti Ecophon akustické řešení ve vybrané třídě. Na lákavou cenu se může těšit i druhá nejlepší škola, která získá vnitřní úsporné osvětlení ve vybraných prostorách. Jednotlivé nejlepší třídy soutěží o výlet do ZOO Praha (1. – 5. třídy) nebo tablety pro všechny žáky třídy (6. – 9. třídy).

Pravidla E.ON City Cupu naleznete zde.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku