Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
beroun

Berounský City Cup vyhrála ZŠ Rudná

Páté kolo školního turnaje E.ON City Cup se konalo v Berouně za účasti osmi škol - ZŠ Wágnerovo náměstí, ZŠ a MŠ Počaply, ZŠ Rudná, ZŠ Jungmannova, ZŠ Zdice, 2. ZŠ a MŠ Beroun – Preislerova, ZŠ Loděnice, ZŠ a MŠ Chyňava.

Výsledky turnaje E.ON City Cup v Berouně:

Základní skupiny - skupina A:
ZŠ Wágnerovo náměstí – ZŠ a MŠ Počaply 2:3 (zápasy), 7:8 (sety), 26:29 (góly)
ZŠ Rudná – ZŠ Jungmannova 4:1, 10:5, 38:21
ZŠ Wágnerovo náměstí – ZŠ Jungmannova 2:3, 5:10, 23:37
ZŠ Rudná – ZŠ a MŠ Počaply 4:1, 11:4, 29:20
ZŠ Wágnerovo náměstí – ZŠ Rudná 2:3, 6:9, 28:34
ZŠ Jungmannova – ZŠ a MŠ Počaply 1:4, 7:8, 27:29

Konečné pořadí skupiny A:
1. ZŠ Rudná 9 (body), 11:4 (třídy), 30:15 (sety), 101:69 (góly)
2. ZŠ Počaply 6, 10:15, 26:19, 78:76
3. ZŠ Jungmannova 3, 5:10, 22:23, 85:90
4. ZŠ Wágnerovo náměstí 0, 6:9, 18:27, 77:100

Skupina B:
ZŠ Zdice – ZŠ a MŠ Chyňava 5:0, 12:3, 38:20
ZŠ Preislerova – ZŠ Loděnice 2:3, 8:7, 32:30
ZŠ Zdice – ZŠ Loděnice 4:1, 9:6, 36:31
ZŠ Preislerova – ZŠ a MŠ Chyňava 3:2, 8:7, 29:28
ZŠ Zdice – ZŠ Preislerova 3:2, 9:6, 34:25
ZŠ Loděnice – ZŠ a MŠ Chyňava 2:3, 7:8, 32:29

Konečné pořadí skupiny B:
1. ZŠ Zdice 9, 12:3, 30:15, 108:79
2. ZŠ Preislerova 3, 7:8, 22:23, 86:92
3. ZŠ Loděnice 3, 6:9, 20:25, 93:97
4. ZŠ Chyňava 3, 5:10, 18:27, 77:99

Zápas o 7. místo:
ZŠ Wágnerovo náměstí – ZŠ Chyňava 3:2, 8:7, 19:18

Zápas 5. místo:
ZŠ Jungmannova – ZŠ Loděnice 4:1, 9:6, 21:17

Semifinále:
ZŠ Rudná – ZŠ Preislerova 5:0, 12:3, 27:9
ZŠ Počaply – ZŠ Zdice 2:3, 6:9, 16:19

O 3. místo:
ZŠ Preislerova – ZŠ Počaply 2:3, 7:8, 19:17

Finále:
ZŠ Rudná – ZŠ Zdice 4:1, 10:5, 21:15

Konečné pořadí:
1. ZŠ Rudná (body za turnaj: 1000, body za góly: 76)
2. ZŠ Zdice (body za turnaj: 900, body za góly: 73)
3. ZŠ a MŠ Počaply (body za turnaj: 800, body za góly: 57)
4. ZŠ Preislerova (body za turnaj: 700, body za góly: 58)
5. ZŠ Jungmannova (body za turnaj: 600, body za góly: 64)
6. ZŠ Loděnice (body za turnaj: 500, body za góly: 67)
7. ZŠ Wágnerovo náměstí (body za turnaj: 400, body za góly: 58)
8. ZŠ a MŠ Chyňava (body za turnaj: 300, body za góly: 58)

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku