Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
city_vyskov_t_c

E.ON City Cup vyhrála ZŠ Purkyňova z Vyškova. O 13 bodů

Dlouhodobý turnaj základních škol E.ON City Cup skončil v pátek 31. října. Po třech herních kolech nasbírala nejvíce bodů ZŠ Purkyňova z Vyškova. Na druhém místě skončila ZŠ Šrámkova z Opavy a třetí je ZŠ Máj II z Českých Budějovic. E.ON City Cupu se zúčastnilo 174 škol a nejlepší tři školy se mohou těšit na zajímavé ceny.

E.ON City Cup byl rozdělen na tři části. Od 14. dubna do 20. června  se hrály fotbalové turnaje v kruhových arénách, přes velké letní prázdniny se soutěžilo s Fitkontem a začátek nového školního roku patřil hledání energeticky úsporných opatření.

Vyškovská ZŠ Purkyňova nasbírala 1 571 bodů. Druhou ZŠ Šrámkova porazila o 13 bodů. ZŠ Máj ztratila na vítěze 38 bodů. Na všechny čekají hodnotné ceny.

„Za první místo je akustické řešení ve vybrané třídě nebo třídách v hodnotě 250 tisíc od společnosti Ecophon,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Druhá škola dostane šek na vnitřní úsporné osvětlení ve vybrané učebně v  hodnotě 30 tisíc od společnosti E.ON Energie. Českobudějovická základka se může těšit na projektovou dokumentaci vzduchotechniky větrání s rekuperací od společnosti Atrea.

Na základě pravidel budou nyní kontaktováni ředitelé vítězných škol a proběhne předání šeků.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku