Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Hledejte energeticky úsporné projekty a získejte další body

Pro vstup do této sekce je nutné být přihlášen.

Fotbalová a letní část projektu E.ON City Cup je sice u konce, ale sběr projektů probíhá i nadále. Přes formulář můžete nahrávat soutěžní tipy na energeticky šetrné projekty.

V období dubna, května a června mohly školy soutěžit v E.ON City Cupu ve fotbalové části. Přes prázdniny pak sbíraly body s Fitkontem. Body z obou částí naleznete v tabulce. Nyní probíhá třetí část, ve které se hledají energeticky úsporná řešení.

Tato fáze probíhá do 31. října 2014 a principem soutěžního úkolu je hledání již zrealizovaných energeticky úsporných opatření ve svém okolí. Jde především o nová, zajímavá a netradiční řešení.

Do soutěže nebudou započítávána tato řešení:
1)       zateplení fasády
2)       výměna oken
3)       fotovoltaické panely,
4)       solární ohřev vody,
5)       tepelná čerpadla,
6)       úsporné světelné zdroje.

To jsou všechno důležitá, ale dnes běžná, opatření. Za inovativní řešení však může být považováno takové řešení, které využívá některé z výše uvedených opatření, pokud jej využívá neobvyklým, zajímavým nebo netradičním způsobem.

Za svou školu soutěží jednotlivci, tj. žáci dané základní školy bez rozdílu věku. Hrát mohou všichni od 1. do 9. třídy aktuálního školního roku 2014/2015. Jednotlivci současně soutěží i za třídu, kterou navštěvují.

Jednotliví soutěžící budou nahrávat své tipy do této internetové aplikace.

Každé zdokumentované energeticky úsporné opatření může být zařazeno do soutěže pouze 1x. Pokud bude nahráno vícekrát, body získává soutěžící, který ho nahrál výše uvedeným způsobem jako první.

Plakát k druhé a třetí části City Cupu naleznete zde.

 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku