Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
city3

Město plné výhod. To je E.ON City!

Zcela nový projekt zaměřený na školní mládež i širokou veřejnost má v průběhu dubna, května a června naplánováno až 43 zastávek po České republice. E.ON City, které přiveze sport, zábavu a energii, nabízí dopolední a odpolední program. Dopolední část se přes vzdělávací aktivity věnuje dětem formou zábavných her. Do programu pro mládež patří AKUplus+ pro malé kouzelníky (pro děti z MŠ a 1. tříd ZŠ), misePlus+ pro žáky 4. – 6. tříd ZŠ a AKUplus+ pro 8. či 9. třídy ZŠ.

Výhodné energie pro všechny

Již od 14 hodin bude E.ON City připraveno poskytnout všem jeho návštěvníkům zajímavé tipy nejen o úsporách výdajů za energie, ale i informace o zdravém a ekologickém bydlení. Navíc odmění sto těch, kteří myslí ekologicky. A co pro to musíte udělat? Stačí si s sebou vzít nefunkční, nikoli rozbité, úsporné žárovky, které na místě ekologicky zrecyklujeme ve sběrném boxu Ekolamp a jako odměnu za Vaše ekologické chování získáte jednu novou „úsporku“.

Samozřejmostí  je i možnost se informovat o zajímavé akční nabídce dodávek energií, kterou E.ON City přiváží pouze pro tento den. Veškeré potřebné informace a nabídky získáte v přistaveném E.ON Energy Trucku.

Návštěvníkům, kteří již mohou využívat výhod zákazníků skupiny E.ON, a to jak prostřednictvím portálu o úsporách energií www.ekobonus.cz, ale i těm, kteří staví či renovují,  se určitě mohou hodit i zvýhodněné nabídky na bojlery Dražice nebo kotle Vaillant. O tom, že šetřit vodou a energiemi se vyplatí, Vás může přesvědčit malý pomocník pro každou domácnost od společnosti Watersaver.

Zábava v E.ON City pro malé i velké

Tím však nabídka E.ON City nekončí. Myslí i na děti a jejich rodiče, kteří mohou užít spoustu zábavy na jedinečných atrakcích z E.ON Fotbalového parku, štěpit kladivem atom či jen se vydovádět ve skákacím hradu. Svou aktivní účastí navíc pomůžete i Vámi vybrané základní škole v novém školním poháru E.ON City Cup.

Sport pro školy

Až 240 dětí  z prvních až pátých tříd vybraných základních škol se v době konání E.ON City střetne v turnaji E.ON City Cup. „Hraje se na veřejných prostranstvích v kruhových arénách z dílny Michaela Rummeniggeho, čímž se tento turnaj stává jedinečným,“ uvedl za marketingové oddělené energetické skupiny E.ON Marek Pagač. „Do turnaje nastupuje 30 dětí za školu a celkem může hrát 8 škol v daný den. A bodově může škole pomoct opravdu každý, kdo projde náš doprovodný program,“ upřesňuje Pagač.

Pokud Vám nevyjde čas a nemůžete přijít, nevadí! Zábava pro celou rodinu pokračuje o víkendu v rámci regionálního kola největšího fotbalového turnaje do deseti let v České republice E.ON Junior Cupu.

Seznam zastávek E.ON City naleznete zde.
 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku