Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
IMG_9897

E.ON Fotbalovou školu zahájí Jan Koller a Michael Fehn

Druhý ročník E.ON Fotbalové školy bude zahájen již tuto neděli v lázeňské Třeboni. Na první turnus, který je určen pro hráče narozené v roce 2003, se přihlásilo 25 talentovaných fotbalistů. Ti se mohou hned na úvod těšit na společný trénink s Janem Kollerem, který je s 55 góly historicky nejlepší střelec české A-reprezentace. Branky nastřílel během 91 zápasů..

Bývalý obávaný kanonýr a mimo jiné hráč BV Borussia Dortmund do Třeboně dorazí na slavnostní zahájení, které začne v 14:15 a s dětmi stráví celé odpoledne. „Připraveno je společné focení, trénink a diskuze,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Již od prvního dne na hráče čekají i lekce fotbalových slovíček z angličtiny a němčiny, kterou povede předseda představenstva E.ON Czech Holding Michael Fehn. „V roce 2013 si lekce cizích jazyků děti pochvalovaly, a tak jsme pro letošní rok připravili další nová slovíčka,“ upřesňuje Pagač.

Fotbalová a sportovní výuka bude zajištěna pod vedením kvalifikovaných a zkušených trenérů. Šéftrenérem školy je Tomáš Maruška, držitel licence UEFA PRO. Účastníci školy se mohou těšit i na další sporty, plážový fotbal v E.ON Beach aréně v Českých Budějovicích nebo využívání bazénového komplexu v místních lázních.

„Chceme plnit sny malých fotbalistů, proto vytvoříme reprezentační výběr, který na přelomu srpna a září před Velkým finále E.ON Junior Cupu pojede na mezinárodní turnaj do rumunského Targu Mureš. V roce 2013 E.ON Czech Team vybojoval bronzovou medaili a v medailové úspěchy věříme i letos,“ dodává Pagač.

Totéž platí i pro druhý turnus, který je určen pro hráče narozené v roce 2004. „Počítáme, že zde bude účast 40 fotbalistů a na zahájení přijede Patrik Berger. To ale není vše. Oba turnusy zcela určitě navštíví další ambasadoři E.ON Rodinného fotbálku.“

Časový harmonogram - neděle 6. července 2014:
13:00 – 14:00: příjezd hráčů, ubytování, prezence, zdravotní dotazník, roztřídění hráčů na AJ a NJ
14:15 – 14:45: slavnostní zahájení E.ON Fotbalové školy – Konferenční sál lázní Aurora
14:45: svačina
15:30 – 16:00: UMT vedle sportovní haly - focení s Janem Kollerem
16:00 – 17:30: trénink s Janem Kollerem
18:00 – 19:00: Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku