Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
DSC_0244

FOTO a VIDEO: Čtvrtý den zakončil turnaj „Liga mistrů“

Zajímavou přednášku s možností diskuse o zdravé straně absolvovali hráči v odpoledním programu čtvrtého dne E.ON Fotbalové školy. Přednášku vedla vyhledávaná odbornice Mgr. Daniela Šupková. Hlavním programem dne, který mimo jiné nabídl další lekce angličtiny a němčiny a trénink na Tyršově stadionu, byl večerní turnaj trojic Liga mistrů.

Liga mistrů je turnaj, ve kterém proti sobě hrají dvě trojice. Všechny trojice vznikly losem „kámen, nůžky...“, takže všichni hráči měli na začátku turnaje vedle sebe spoluhráče, se kterým si třeba do té doby moc nezahráli.

A v tom bylo kouzlo turnaje - co nejrychleji se sehrát a postupně se propracovat až na vrchol. Soutěž byla rozdělena do pěti lig. Od nejvyšší soutěže až po prales. Po každém odehraném kole se z dané ligy postupovalo i sestupovalo a během dvouhodinového turnaje se nejvíce dařilo trojici Libor Bastl, Aleš Tondl a Petr Lachout.

Fotogalerii ze čtvrtého dne naleznete zde.

 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku