Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
DSC_0001

Začal druhý turnus E.ON Fotbalové školy

Desetiletí hráči a dvě hráčky se v neděli 20. července sjeli do Třeboně, kde byl zahájen druhý turnus E.ON Fotbalové školy. O nominaci do Rumunska usiluje 44 účastníků.

Slavnostní zahájení, focení, trénink na hřišti a večerní lekce angličtiny a němčiny čekaly na hráče první den. Bylo toho hodně a hlavně trénink na umělce byl pro hráče velmi náročný.

„Museli jsme upravit rozpis prvního dne, protože velké vedro nám nedovolilo absolvovat původně plánovanou tréninkovou jednotku v odpoledním čase. Proto jsme ji prohodili s večerní lekcí cizích slovíček,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Tento turnus absolvuje také osm nejlepších hráčů regionálních kol E.ON Junior Cupu 2014 - Štěpán Beran, Albína Goretkiová, Martin Kožnar, Lukáš Penxa, Vojtěch Petzuch, Lukáš Prokop, Adam Zapletal a Sabina Střížová.

Stejně jako z prvního turnusu, tak i pro kategorii U10 platí, že se ze všech hráčů udělá nominace na turnaj E.ON Kinder Cup, který se koná na přelomu srpna a září v rumunském Targu Mureš.

Na harmonogram celého kempu se podívejte zde.

 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku