Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
2000x2000-1404795912-img-3468

E.ON Fotbalová škola 2014

Od dubna do července se zájemci mohli hlásit na týdenní kemp E.ON Fotbalová škola. Pro letošní rok byly otevřeny dva turnusy - pro desetileté i jedenáctileté hráče. Přečtěte si zážitky z uplynulého ročníku a sledujte aktuality z toho letošního.

Co všechno mladé naděje zažily v roce 2013?

V sobotu 21. července 2013 byl spuštěn nový projekt E.ON Fotbalová škola. Ihned po jejím oficiálním zahájení se jelo na hřiště, kde trenéři připravili první tréninkové jednotky.

Po celou dobu kempu byly pro každého hráče zajištěny kvalitní tréninkové pomůcky a spolu s dětmi si zatrénoval i předseda představensta E.ON Czech Holding Michael Fehn nebo ambasador projektu E.ON Rodinný fotbálek Patrik Berger, který přislíbil účast i v letošním roce!

Všichni přítomní si kromě tréninku se vzácnými hosty přišli i na společnou fotku s Patrikem a nechybělo samozřejmě získání i jeho podpisu.

V průběhu týdne pak do jihočeské Třeboně, kde škola našla své zázemí, dorazil i další z řady ambasadorů Lukáš Masopust z FC Vysočina Jihlava.

Program nabídl specializované tréninky zaměřené vždy na určitou herní činnost, zábavné tréninky formou her a soutěží, návštěvy lázeňského wellness centra a nechyběla ani výuka angličtiny a němčiny se zaměřením na fotbalové prostředí. Účastníci si ale také užili doplňkové sporty – florbal, golf či tenis.

To vše a mnoho dalšího čeká na zájemce i v letošním roce! Více o E.ON Fotbalové škole 2014 čtěte na následujících stránkách či na www.eonrodinnyfotbalek.cz

E.ON Fotbalová škola 2014 nabízí dva turnusy

Krásné prostředí lázeňského města na jihu Čech, tréninky s nejlepšími hráči svého věku, profesionální dohled, týdenní cyklus sportovní přípravy, poznání nových tréninkových metod, besedy a autogramiády se známými osobnostmi a další lákavé doplňky čekají na účastníky E.ON Fotbalové školy v roce 2014. Otevřen bude turnus pro jedenáctileté naděje narozené v roce 2003 i desetileté hráče, kteří věkově patří do E.ON Junior Cupu.

Základní informace:

Místo konání: Třeboň

Termín konání:
Hráči narozeni v roce 2003: 6. – 12. 7. 2014 (cena: 5 900 Kč/osoba)

Hráči narozeni v roce 2004: 20. – 26. 7. 2014 (cena: 5 900 Kč/osoba)

Proč Třeboň?

Ubytování i stravování bude připraveno na vysoké úrovni. První turnus využije hotel Regent a druhý by se měl umístit do penzionu Evropa. Stravování účastníků bude zajištěno v místních lázních Aurora. Tréninky jsou naplánovány na nově vybudovaném přírodním hřišti v sousedství lázní, případně na travnatých hřištích v okolí.

Co čeká na účastníky?

Výuka bude zajištěna pod vedením kvalifikovaných a zkušených trenérů. Šéftrenérem školy je Tomáš Maruška, držitel licence UEFA PRO. Samozřejmostí je použití aktuální a prověřené metodiky tréninku  a dokonalé technické zabezpečení (E.ON Bezpečné branky, sportovní vybavení PUMA, tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho). Účastníci školy se mohou těšit i na plážový fotbal v E.ON Beach aréně v Českých Budějovicích.

Kontakt: 

skola@eonrodinnyfotbalek.cz
Infolinka: + 420 725 351 333

I letos složíme E.ON Czech Team

Chceme plnit sny malých fotbalistů, proto z obou turnusů E.ON Fotbalové školy vytvoříme reprezentační výběry, které v září před Velkým finále pojedou na mezinárodní turnaj do rumunského Targu Mureš. „V roce 2013 E.ON Czech Team vybojoval bronzovou medaili a v medailové úspěchy věříme i letos,“ říká Marek Pagač. Účast týmů na turnaji hradí pořadatel turnaje. „I letos budou mít rodiče vybraných hráčů možnost jejich doprovodu. Konečné ceny za ubytování a stravu se rodiče dozví v Třeboni,“ dodal Pagač.

O E.ON Fotbalové škole 2014 hovoří hlavní organizátor Václav Hrabík: „Velmi důležitým faktorem obou turnusů je to, že všechny děti budou stejného věku.“

Vraťme se k uplynulému ročníku. Jak ho takto zpětně hodnotíte?
Uplynulý ročník hodnotím velmi kladně. Pořád se učíme a díky novému projektu E.ON Fotbalová škola jsme měli možnost nabídnout hráčům, ale i trenérům další a dokonce lepší podmínky.

Co E.ON Czech Team a účast na turnaji v Rumunsku?
Pro kluky i jejich rodiče to byl velký zážitek. Organizace a veškeré zabezpečení nemělo chybu. Pro nás trenéry to byl velký poznatek o jiném fotbalovém stylu. Osobně jsem byl trochu zklamaný z naší hry. Skončili jsme třetí, což bylo zasloužené, protože jsme měli velké výkyvy. Někteří hráči zahráli výborně, ale opět jsme se přesvědčili, že samé hvězdičky nemusí tvořit hvězdný tým. Ale opakuji, že se stále učíme a turnaj v Rumunsku měl pro nás velký význam.

Kteří hráči z loňské školy vám utkvěli v paměti?
V paměti mi utkvěla celá řada kluků i děvčat. Řekl bych, že bych si vzpomněl na všechny. Určitě na vítěze tenisu, stolního tenisu, na nejšikovnější fotbalisty, ale i na kluky, které jsme za týden naučili plavat. A můžu říci, že si na ně i na jejich příhody během roku občas vzpomenu.

Letošní kemp bude mít dva turnusy. Připravujete pro každý jiné věci nebo rozdíl v desetiletých a jedenáctiletých hráčích není tak velký?
Věkový rozdíl tu opravdu nehraje žádnou roli, ovšem oba turnusy budou naprosto rozdílné. Kategorie U10 bude mít velmi podobný charakter tomu loňskému, protože kluci budou v Třeboni poprvé. Naopak hráči U11, kteří byli na škole již v roce 2013, budou mít úplně jiný program. Místo individuálních soutěží zde budou skupinová cvičení. I další doplňkové sporty se budou lišit od těch loňských. Kluci ale o populární florbal či tenis nepřijdou.

Jaké budou novinky?
Z mého pohledu bude největší novinkou řada nových trenérů. Nové tréninkové prvky předvedou trenéři Sparty, Olomouce i třeba ŠK Slovanu Bratislava. Kluky budou zajímat asi trochu jiné novinky, ale těm my říkáme překvapení a zatím si je nechám pro sebe.

V čem může týdenní škola hráčům pomoct? Na co se nejvíce zaměřujete?
Za týden kluky fotbal nenaučíte a ani je nezdokonalíte, ale můžete jim ukázat správnou cestu, správný směr. Vždy bude záležet na nich, do jaké míry si naše rady vezmou k srdci. Máme však i druhý cíl a ten se snažíme naplnit ze všech sil. Rádi bychom, aby si kluci našli nové kamarády. Během roku jsou všichni fotbalisté ve velmi úzkém kolektivu a tyto turnusy jim mají umožnit se při oblíbeném fotbalu seznámit s celou řadou jiných hráčů a kamarádů.

Kemp se uskuteční opět v Třeboni. Místní prostředí lázní se tedy osvědčilo?
Nadmíru. Byl to úžasně strávený týden a především lázně Aurora nám ve všem vyšly vstříc, takže skutečně naprostá spokojenost.

Co byste dětem vzkázal?
Aby se, mají-li zájem, přihlásili včas, protože kapacita obou termínů je předem omezena. A samozřejmě se na všechny moc těšíme.

Aktuality z letošní školy sledujte zde.

 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku