Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Základní informace a harmonogram pro kategorii U10

Program E.ON Fotbalové školy je hodně nabitý a na své si přijdou opravdu všichni. Kromě každodenních fotbalových lekcí si účastníci užijí bazénový komplex v lázních Aurora, další sporty jako stolní tenis, florbal či tenis a lekce anglických a německých fotbalových slovíček.

Program školy - neděle 20. 7. 2014:
13:00 – 14:00: příjezd hráčů, ubytování, prezence, roztřídění hráčů na AJ a NJ
14:15 – 14:45: slavnostní zahájení E.ON Fotbalové školy – Konferenční sál lázní Aurora (účast Patrika Bergera)
14:45:  svačina
15:30 – 16:00: UMT Třeboň (focení s Patrikem Bergerem)
16:00 – 17:30: UMT Třeboň (dovednostní soutěže, hra 1/1, zábavný trénink s míčem, coerver)
18:00 – 19:00: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 20:00: večeře
21:30: večerka

Pondělí 21. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: rytmická cvičení
9:30 – 11:30: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho 
12:00 – 12:30: oběd
14:00 – 15:00: aktivity (angličtina, němčina)
15:30: svačina
16:15 : přistavení autobusu
16:30 – 18:00: trénink (střelba pod tlakem, miniturnaj, dovednostní soutěže - střelba na přesnost, rychlost střelby)
18:15: odjezd ze hřiště
18:45 – 19:15: večeře
19:30 – 20:30: aktivity (bazénový komplex)
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Úterý 22. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: dynamický strečink
9:15: přistavení autobusu
9:30 – 11:00: TJ hřiště (hra 2/2, coerver, dovednostní soutěže - přesnost dlouhé přihrávky vzduchem, přesnost přihrávky)
11:15: odjezd ze hřiště
12:00 – 12:30: oběd
14:30: přistavení autobusu
15:00 – 17:00: TJ indiviuální HČJ, coerver, dovednostní soutěže (přesnost přihrávky z pohybu pravou nohou, přesnost přihrávky z pohybu pravou levou)
17:15: odjezd ze hřiště
17:50 – 18:35: aktivity (angličtina, němčina)
18:45 – 19:15: večeře
19:30 – 21:00: tenis, florbal
20:45 – 21:00: druhá večeře – podávaná na hotelu Regent
21:30: večerka

Středa 23. 7. 2014
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: výživa sportovce 
9:15: přistavení autobusu
9:30 – 11:00: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho
11:15: odjezd ze hřiště
12:00 – 12:30: oběd
13:00 - 14:00: přednáška o zdravé výživě
14:30 – 16:00: minigolf, stolní tenis
16:15: svačina
16:30 – 18:00: stolní tenis, minigolf
19:30 – 20:30: aktivity Bazénový komplex:  výuka plavání splývání, kraul, prsa, potápění
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Čtvrtek 24. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: pitný režim sportovce - referát
9:30 – 11:30: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho
12:00 – 12:30: oběd
14:30 – 16:00: TJ hřiště
16:15: odjezd ze hřiště
17:00 – 17:50: aktivity (angličtina, němčina)
18:00 – 18:30: večeře
19:30 – 21:00: tenis, florbal
21:15 – 21:30: druhá večeře – podávaná na hotelu Regent
22:00: večerka

Pátek 25. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
9:00 – 11:15: E.ON Beach aréna
12:00 – 12:30: oběd
14:30 – 18:00: turnaj ve Staré Hlíně (SK Dynamo ČB, Třeboň, Písek)
18:45 – 19:15: večeře
19:30 – 20:30: aktivity Bazénový komplex: topogán, výřivka, plavání
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Sobota 26. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 –  8:15: snídaně
8:30 –  9:00: balení a úklid
9:30 – 11:00: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho
11:30 – 12:00: vyklizení pokojů
12:15 – 12:45: oběd
13:00 – 13:30: Slavnostní zakončení (ocenění účastníků E.ON Fotbalové školy, videoprezentace celého kempu, Konferenční sál lázní Aurora)

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku