Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Základní informace a harmonogram pro kategorii U11

Program E.ON Fotbalové školy je hodně nabitý a na své si přijdou opravdu všichni. Kromě každodenních fotbalových lekcí si účastníci užijí bazénový komplex v lázních Aurora, další sporty jako tenis, florbal či basketbal a lekce anglických a německých fotbalových slovíček.

Program školy - neděle 6. 7. 2014:
13:00 – 14:00: příjezd hráčů, ubytování, prezence, zdravotní dotazník, roztřídění hráčů na AJ a NJ
14:15 – 14:45: slavnostní zahájení (Konferenční sál lázní Aurora - účast Jana Kollera a Michaela Fehna)
14:45:  svačina
15:30 – 16:00: Focení s ambasadorem (Jan Koller)
16:00 – 17:30: UMT Třeboň (dovednostní soutěže, hra 1/1, zábavný trénink s míčem, technické dovednosti)
18:00 – 19:00: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 20:00: večeře
21:30: večerka

Pondělí 7. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:30: rytmická cvičení
9:15: přistavení autobusu
9:45 – 11:15: trénink (Stará Hlína): přechod do rychlého protiútoku 3/1, 3/2, 3/3 
11:30: odjezd ze hřiště
12:30 – 13:00: oběd
14:15: přistavení autobusu
14:45 – 16:15: trénink (Stará Hlína)
16:30: odjezd ze hřiště
17:15 – 17:45: večeře
18:00 – 18:45: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 20:30: Bazénový komplex: tobogán, vířivka, plavání
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Úterý 8. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:30: dynamický strečink
9:15: přistavení autobusu
9:45 – 11:15: trénink (Stará Hlína): hra 2/2, technické dovednosti soutěživou formou, krytí míče
11:30: odjezd ze hřiště
12:30 – 13:00: oběd
14:15: přistavení autobusu
14:30 – 16:00: trénink (Tyršův stadion Třeboň)
16:30: odjezd ze hřiště
17:15 – 17:45: večeře
18:00 – 18:45: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 20:30: aktivity (beseda s ligovými hráči)
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Středa 9. 7. 2014:
7:30: budíček          
7:45 – 8:15: snídaně
8:30: výživa sportovce 
9:45 – 11:15: trénink (UMT Třeboň)
12:30 – 13:00: oběd
14:30 - 15:30: přednáška a beseda o zdravé výživě s Danielou Šupkovou
15:45 – 17:15: procházka po Třeboni
17:30 - 18:00: večeře
18:00 – 18:45: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 20:30: trénink (UMT Třeboň)
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Čtvrtek 10. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:30: pitný režim sportovce
9:15: přistavení autobusu
9:45 – 11:15: trénink (Tyršův stadion Třeboň): přechodová fáze + zakončení ve více hráčích
11:30: odjezd ze hřiště
12:30 – 13:00: oběd
14:15: přistavení autobusu
14:45 – 16:15: přátelský zápas s ročníkem 2002 (Stará Hlína)
16:30: odjezd ze hřiště
17:15 – 17:45: večeře
18:00 – 18:45: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 21:00: florbal
21:15 – 21:30: druhá večeře
22:00: večerka

Pátek 11. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:15: koordinace 
9:00: přistavení autobusu
10:00 – 12:00: Plážový fotbal (E.ON Beach aréna České Budějovice) + beachvolejbal
12:30 – 13:15: oběd v ČB
14:00 – 16:00: zápas E.ON Fotbalová škola - Fotbalová škola Karla Poborského (Hluboká nad Vltavou)
16:15:  odjezd
17:15 – 17:45: večeře
18:00 – 18:45: aktivity (angličtina, němčina)
19:30 – 20:30: Bazénový komplex: tobogán, vířivka, plavání
20:45 – 21:00: druhá večeře
21:30: večerka

Sobota 12. 7. 2014:
7:30: budíček
7:45 –  8:15: snídaně
9:00 – 11:00: Tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho (UMT) / turnaj dvojic
11:30 – 12:00: balení, úklid a vyklizení pokojů
12:15 – 12:45: oběd
13:00 – 13:30: slavnostní zakončení (ocenění účastníků, videoprezentace) – Konferenční sál

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku