Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
ejc2

E.ON Junior Cup slaví 10. narozeniny a k rekordu pomůže i Chrudim

Největší fotbalový turnaj pro děti do deseti let v České republice, E.ON Junior Cup 2014, zamíří 19. dubna do Chrudimi, kde se uskuteční první regionální kolo. Návštěvníky čeká plno zábavy a atrakcí v rámci doprovodného programu.

Turnaj bude zahájen v 9 hodin a potrvá až do večera. Největšími aspiranty na vítězství budou FC Hradec Králové a Bohemians Praha 1905. Zálusk na nejlepší umístění ale má více týmů. Hrát se bude na Letním stadionu a samozřejmostí je účast domácího týmu MFK Chrudim.

„Naším cílem je, aby vše proběhlo bez závad a komplikací, aby byli všichni účastníci spokojeni s průběhem a hráči se svými výkony,“ uvedl sekretář mládeže MFK Chrudim Luboš Popelka. „Nejdůležitější je radost ze hry, ovládání míče, úspěšná hra jeden na jednoho a rozvoj motorických schopností.“

Regionální kolo E.ON Junior Cupu v Chrudimi bude hrát čtyřiadvacet týmů a opět se hraje o postup do zářijového Velkého finále. „Do závěrečného klání se nominují finalisté z každého regionálního kola,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Připraveno bude opět kvalitní ocenění pro kluby i hráče. „Semifinalisté krajských turnajů dostanou sady dresů a každý hráč pak fotbalový míč,“ dodává Pagač. „V rámci regionálních kol budou voleni i nejlepší hráči, kteří získají poukaz do E.ON Fotbalové školy.“ Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program pro děti i jejich rodiče, který je představen na www.eonrodinnyfotbalek.cz. Součástí bude i soutěž E.ON Energy Freestyle.

Chrudimský turnaj bude plně obsazený a přispěje tak ke zdolání rekordu v počtu zúčastněných hráčů. „Oproti roku 2013 došlo ke snížení počtu turnajů, ale v konečném důsledku by mělo nastoupit až 240 týmů a přes 3 500 hráčů. V roce 2013 to bylo 190 týmů a 2 721 hráčů,“ upřesňuje Pagač.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku