Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
IMG_3784

Foto a video: Roman Havel odolal exekuci a oslavil v Boskovicích 44. narozeniny

Sranda musí být. A kdy jindy si udělat srandu z ředitele agentury Faktor Team, která pro energetickou skupinu E.ON zastřešuje turnaje E.ON Junior Cup, než v den jeho narozenin? Tým E.ON Rodinného fotbálku připravil v Boskovicích pro Romana Havla překvapení v podobě fingované exekuce jeho stánku, kde se prodávají kopačky Puma.

Pokud jste v Boskovicích viděli dva exekutory v akci, tak nebyli skuteční. Šlo o připravenou akci v rámci narozeninového překvapení pro Romana Havla. „Byla to nádhera. Opravdu velikánské překvapení,“ uvedl oslavenec poté, co se dozvěděl, že jde o připravenou sranda akci.

Roman ale sám také přiznal, že chvílemi mu do smíchu úplně nebylo. „Sice jsem se nebál, ale celou dobu jsem si i tak říkal, co to znamená, že musí jít o nedorozumění. Chvíli jsem ale opravdu přemýšlel, že je to vážná záležitost.“

„Vůbec mě nenapadl důvod, proč by na nás měla přijít exekuce. Věděl jsem, že všechny účty mám zaplacené. Začalo mi to být jasné, když kluci udělali jednu drobnou chybu - ptali se po mně jako fyzické osobě, i když stánek je napsán na Faktor Team,“ dodal již s úsměvem Roman Havel.

Foto: pár momentek z Boskovic naleznete zde.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku