Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
size3-140377002942

Hledáme turnaj pro Liberecký kraj a Prahu

E.ON Junior Cup doznal pro rok 2015 výrazných změn. V současné době probíhá nasmlouvání regionálních turnajů, ze kterých se bude postupovat do Velkého finále. Pokud máte zájem o pořádání turnaje a jste z Libereckého kraje nebo Prahy, napište nám!

„V ostatních krajích jsme na dobré cestě a brzy bychom chtěli zveřejnit kalendář regionálních kol,“ uvedl Marek Pagač z energetické skupiny E.ON. Jistý je zatím jen termín Velkého finále, které se bude konat 3. až 6. září v Roudném u Českých Budějovic.

Nyní nám chybí turnaj pro Prahu a Liberecký kraj. Požadavků na regionální kola, která budou pořádat samotné kluby, je několik. Všechny důležité informace jsme již zveřejnili a najdete je zde.

„Až budeme vědět kalendář regionálních kol, tak ho spolu s kontakty na pořadatele zveřejníme,“ doplňuje Pagač. Velké finále by se letos mělo konat až pro 40 týmů. Oproti loňským ročníkům bude změna také ve startovném, které si určí pořádající kluby.

Pokud chcete přihlásit svůj turnaj nebo pro nás turnaj uspořádat, napište na info@eonrodinnyfotbalek.cz.

Budeme se těšit!
Tým E.ON Rodinného fotbálku

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku