Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
E.ON Euro Cup 2015 ofiko

Od zítra se koná 14. ročník mezinárodního E.ON Euro Cupu

Pod dohledem starostky města Třeboň, paní Terezie Jenisové, se v sobotu 28. a v neděli 29. března uskuteční další ročník E.ON Euro Cupu. V roce 2015 je turnaj určen pro hráče kategorie 2007 a mladší. Na turnaji se představí Jihočeši i Sparta Praha či dva slovenské týmy.

V sobotu se hraje ve dvou sedmičlenných skupinách, ve kterých se utká každý s každým. První čtyři z obou skupin postupují do nedělního čtvrtfinále, celky na pátých až sedmých místech ve svých skupinách se utkají mezi sebou o konečné umístění. 

V sobotu turnaj v třeboňské sportovní hale začne v 8:00 zápasem domácí Jiskry Třeboň s MŠK Žilina. Poslední utkání pak bude od 19:44 FA AZ Praha - ŠK Slovan Bratislava. V neděli se začne opět v osm hodin ráno a finále je na programu ve 14:06.

Největším favoritem turnaje je AC Sparta Praha, ale velkou šanci na úspěch má i SK Policie České Budějovice, který na letním srovnávacím turnaji skončil právě za Spartou a Slavií Praha na třetím místě.

Rozdělení skupin - skupina A:
AC Sparta Praha, SKP Č. Budějovice, FC Sparta Brno, 1.FK Příbram, FC MAS Táborsko, TJ Jiskra Třeboň, MŠK Žilina.

Skupina B: FA AZ Praha, SK Dynamo Č. Budějovice, SK Sigma Olomouc, FC Hradec Králové, SK Benešov, FC Písek, ŠK Slovan Bratislava.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku