Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
olomoc

Olomoucký turnaj zakončí sérii regionálních kol E.ON Junior Cupu

Největší turnaj fotbalistů do deseti let v České republice – E.ON Junior Cup – zavítá v sobotu 21. června do Olomouce. Půjde o poslední desáté regionální kolo. Pro širokou veřejnost bude připraven bohatý doprovodný program. Na turnaji se představí 20 klubů a ve hře jsou dvě postupová místa.

Aspirantů na postup do Velkého finále je více a turnaj tak slibuje dramatické zápasy. „E.ON Junior Cup je velmi kvalitní turnaj se skvělou organizací a doprovodným programem, takže se na něj moc těšíme,“ uvedl výkonný ředitel domácího týmu Miroslav Derco.

„Věříme, že naši kluci podají výkony na hranici svých možností a budou se prezentovat poctivým fotbalovým výkonem. Děti se musí fotbalem především bavit a mít z něj dobrý pocit,“ dodal Derco. Turnaj se bude hrát v areálu v ulici Staškova, kde sídlí 1.HFK Olomouc.

První zápas bude mít výkop v 9:00 a finále bude okolo 17. hodiny. Na turnaji se představí 20 týmů a hraje se o postup do zářijového Velkého finále. „Do závěrečného klání se nominují finalisté z každého regionálního kola,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Velké finále se uskuteční 6. a 7. září na jihu Čech v Třeboni.

Připraveno bude opět kvalitní ocenění pro kluby i hráče. „Semifinalisté krajských turnajů dostanou sady dresů a každý hráč pak fotbalový míč,“ dodává Pagač. „V rámci regionálních kol jsou voleni i nejlepší hráči, kteří získají poukaz do E.ON Fotbalové školy.“

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program pro děti i jejich rodiče. Součástí bude i soutěž E.ON Energy Freestyle, kde zájemci ukazují své dovednosti s míčem.

Odehráno je devět turnajů, ze kterých je známo 18 finalistů. Devatenáctého a dvacátého určí v sobotu olomoucké závěrečné kolo.

Postupující týmy do Velkého finále: SK Kladno, FK Tygři Neratovice, FC Velké Meziříčí, FC Slovan Havlíčkův Brod, 1. FC Slovácko, FC Fastav Zlín, FC Sparta Brno, FC Zbrojovka Brno, SK Dynamo České Budějovice, FC Písek, SK Sigma Olomouc, FC Baník Ostrava, AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, SK Slavia Praha, FK Dukla Praha, FC Hradec Králové, Bohemians Praha 1905.

Turnaj rozlosoval marketingový manažer energetické skupiny E.ON Marek Pagač.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku