Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
baros_votice

Patrik Berger na Velké finále nedorazí. Nahradí ho Milan Baroš a Stanislav Tecl

Třeboňské Velké finále turnaje desetiletých fotbalistů E.ON Junior Cup doznalo náhlé změny. Malé fotbalisty z rodinných důvodů nemůže přijet podpořit patron Velkého finále Patrik Berger, avšak fotbaloví talenti a fanoušci nemusí smutnit. Zastupující agentura INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT (ISM) zajistila více než adekvátní náhradníky.

Nečekaná situace neumožnila přijet Patriku Bergerovi do Třeboně. Místo něj však v neděli turnaj navštíví vítěz Ligy mistrů a druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace, Milan Baroš. Již v sobotu se navíc mohou hráči i návštěvníci turnaje těšit na mladého útočníka Viktorie Plzeň a člena reprezentačního kádru Stanislava Tecla.

„Patrika i naši agenturu velmi mrzí jeho neúčast na turnaji, ale myslím, že se nám podařilo zajistit velmi zvučné náhrady. Oba hráči jsou, stejně jako Patrik, patrony toho krásného fotbalového turnaje a na návštěvu Třeboně a podporu malých fotbalových nadějí se moc těší,“ uvedl za agenturu ISM její majitel Pavel Paska.

Stanislav Tecl dorazí v sobotu v odpoledních hodinách po svých povinnostech ve Viktorii Plzeň a Milan Baroš v neděli kolem 13. hodiny. Oba hráči budou na turnaji k dispozici například k autogramiádě či společnému fotografování s hráči a fanoušky.

Omluvu Patrika Bergera si poslechněte zde.

Zdroj: Tisková zpráva ISM, spol. s r.o.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku